Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Жовт 2017

Наполеон без випічки

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих
 

У коментарях до цього рецепту деякі господині жалілися, що торт погано різався і був сухий. Щоб не ставати на ті самі граблі, занурювала печиво спершу у гарячу міцну каву, а вже потім у крем.

4 яйця з'єднати з 0.5 склянки цукру, додати 6 столових ложок борошна, 100 мл молока, перемішати, щоб не було грудочок. 900 мл молока нагріти до кипіння, влити яєчно-молочну суміш, постійно помішуючи, знов закип'ятити і зняти з вогню.

Додати 150 г вершкового масла та пакетик ванільного цукру, перемішати. Підготувати 800 г листкового печива "Вушка". Брати печиво по 1 штучці, повністю занурювати у тепли крем і викладати у форму (робила у квадратній). Викласти таким чином 1 шар печива , змастити ще кремом, знову шар печива, крем. Чергувати до закінчення продуктів, відкласти 3-5 штучок печива, подрібнити на крихти, присипати готовий торт.

Поставити на ніч в холодильник.

Смачного!

P.S. В коментарях до цього рецепту деякі господині жалілися, що торт погано різався і був сухий. Щоб не ставати на ті самі граблі, занурювала печиво спершу у гарячу міцну каву, а вже потім у крем. Викладала у форму 3х4 печеньки, зробила 5 шарів, лишилося печива ще як мінімум на 1-2 шари, але моя дітвора з усіх сил старалася, щоб цього не сталося, тож ледве встигла відкласти на присипку.

Обов'язково попробуйте готовий крем! Як на мене, не завадить додати ще 2-4 столові ложки цукру, бо готовий торт вийшов ледь солодкий.
Дала йому відпочити 20 годин перед вживанням, добре різався і тримав форму.

 

 

Поділіться з друзями:
 

Кулінарна блогерка і мама чотирьох дітлахів

Олена Дем'янчук