Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Трибуна

Соціологи стверджують, що Майдан виник, насамперед, не як об’єднання громадян із належного розгляду питання взаємовідносин із Євросоюсом, а як громадський супротив проти щоденного ганебного порушення прав громадян України.

Любов Майборода ніколи не боялася критикувати владу. Вона – чи не найдемократичніший політик в Черкасах. Вона очолювала списки БЮТ та інших партій, але, як сама розповідає, через відмову брати хабарі опинилася поза партіями. Вона живе в «хрущовці» і каже, що щаслива тим, що не стала однією із мільйонерів. Вона завжди вимагала зняти всілякі пільги та високі зарплати-пенсії з «небожителів» і піднімати рівень життя «рядових». Серед останніх її перемог – допомога хворим із хронічною нирковою недостатністю, «Астра» і так далі. Тепер вона вирішила не дати «мільйонерам-мільярдерам» та авантюристам-парашутистам стати народними депутатами від Черкас, і балотується в рідному 194-му окрузі. Тут вона виросла разом із чоловіком та дітьми, тут її знають не один десяток років. Утім, вона не світиться на ТБ і в пресі, бо "завжди перемагала не грошима".

Часто наштовхуюсь на інформацію про стихійну торгівлю не лише в Інтернеті, а й у газетах. Не відкрию таємницю, що кожна точка торгівлі керується кимось «зверху». У погоні за прибутком підприємці забувають не лише про моральні норми, а й обходять писані для всіх закони.

До 13 травня у виставковому центрі ТРЦ «Хрещатик-сіті» (перший цокольний поверх) триватиме фотовиставка, присвячена 67-й річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні.