Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2012

ЗВІЛЬНІТЬ ЛЕВА

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Різьбяр із допомогою долота і молотка обтесував величезний шмат мармуру. Хлопчик, що проходив поряд, затримався біля відчинених дверей майстерні, ласуючи морозивом. Малюк завмер, захоплений дощем білого пилу й уламками, що розлітались навсібіч від знарядь майстра. Не міг збагнути, що власне там відбувається; людина, що мов фурія, воювала з мармуровою брилою, здавалась йому трохи дивною.

Минуло кілька тижнів, хлопчик знову опинився біля майстерні. І яким же було його здивування, коли саме в тому місці, де попередньо височіла мармурова брила, він побачив великого страшного лева.

 

Захоплене хлоп’я підбігло до скульптора:

 

- Пане, скажіть, будь ласка, звідки ви знали, що в тій брилі був захований лев?

 

Митець запевняв, що є власником книги, у якій сказано, як пізнати й зрозуміти Бога. Ніхто й ніколи тієї книги не бачив, але якось один науковець вимолив її у майстра. Забрав книжку додому, і коли з цікавістю розгорнув її, оторопів від несподіванки – усі сторінки були чистими.

- Але ж у книжці нічого немає! – роздратувався він.

- Знаю, - відповів, посміхаючись, учитель, - але поглянь, скільки всього можна собі уявити!

 

Усі хвилини твого життя – чисті сторінки. Тобі належить їх заповнити. Навіть якщо видаватимешся комусь кам’яною брилою, у тобі захований лев. Лише ти сам можеш його звільнити.

 

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі».

 

Фото: gandex.ru

Поділіться з друзями: