Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Вер 2013

Притча про мир

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Пропонуємо чергову притчу від Бруно Ферреро - про мир.

Один старий мудрий індіянський вождь дав таку пораду надто гарячим молодим воїнам свого племені.

- Коли ти розгнівався на когось, хто, зрештою, завдав тобі смертельної образи, і присягаєшся його вбити, аби кров'ю змити ганьбу, то перш ніж це зробити, набий тютюном люльку і викури її.

Як скінчиш першу люльку, тобі, напевно, спаде на гадку, що смерть таки занадто суворе покарання за вчинене. Приймеш тоді рішення, що досить буде й доброго кийка.

Та перш ніж ухопитися за палицю, набий другу люльку і викури її до кінця. Тоді напевно подумаєш, що міцна й соковита лайка цілком може замінити кийок.

Проте коли вже будеш готовий піти й вилаяти свого кривдника, сядь і набий третю люльку. Викури її. Коли ж так учиниш, то у тебе хіба з'явиться бажання помиритися з тією людиною.

 

 

Монахи в одному монастирі мали великі проблеми: ніяк-бо не вдавалося їм вести життя у згоді. Дуже часто вибухали суперечки, навіть через найменші дрібниці. Тоді монахи запросили до себе одного духівника, який стверджував, що знає чудовий спосіб, як запровадити мир і приязнь у будь-якій спільноті. І ось цей учитель повідав їм таємницю:

- Хай скільки часу тобі доведеться провести із кимсь, хай що відчуватимеш до нього, ти повинен собі сказати: я вмираю і ця людина також умирає. Коли справді так подумаєш, будь-яка гіркота вивітриться.

 

 

 

 

 

Історія - з книги Бруно Ферреро "365 коротких історій для душі"

 

 

 

 

 

Фото -  mysteryoftheiniquity.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему