Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Вер 2012

Скажи, що любиш

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Історія із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі» про те, як важливо говорити близьким людям про свої почуття.

Він – високий, плечистий, сильний. Голос у нього гучний, поводиться впевнено. Вона – жінка ніжна, тендітна. Побралися. Він постачав їй усе, вона дбала про дім, виховувала  дітей. Діти виросли, одружилися і пішли від них. Так буває завжди. Але діти вже не потребували їхньої допомоги, жінка перестала усміхатися, почала худнути, зблідла... Вона не могла їсти, не могла ходити. Чоловік сильно занепокоївся і завіз її до лікарні.

 

Її оглядало багато лікарів, але ніхто не знаходив жодної хвороби. Останній спеціаліст відвів чоловіка убік й обережно сказав:

 

– Я думаю, що ваша дружина не хоче більше жити.

 

Чоловік не сказав ані слова. Пішов, сів біля ліжка дружини, взяв її знекровлену руку і впевненим голосом сказав:

 

– Ти не помреш!

 

– Чому? – тихо спитала вона.

 

– Тому що я потребую тебе! – відповів чоловік.

 

– А чому ти не сказав мені цього раніше? – запитала жінка, і її очі заблистіли.

 

Від тієї хвилі хвора почала видужувати. Вона знову стала жвавою і веселою. А лікарі і далі визначають її хворобу і питають, які ліки принесли таке швидке зцілення.

 

Не чекай до завтра, щоб сказати комусь, що ти його любиш. Скажи йому це зараз. Не думай: «Моя мама, мій син, моя дружина вже знають про це». Чи тобі би надокучило чути такі слова: «Я тебе люблю»? Стисни руку тієї особи, яку любиш, і скажи, хоч очима: «Ти мені потрібний! Люблю тебе!». Любов – це життя. Є земля живих і земля мертвих. Їх відрізняє любов.

 

Фото: review.lospopadosos.com

Поділіться з друзями: