Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Січ 2015

Пустельники, або Притча про любов

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Ця притча Бруно Ферреро - про любов. Поблизу джерела мешкало багато пустельників. Кожен із них збудував собі свою хатину і проводив усі дні у глибокій тиші, у роздумах і молитвах. Кожен у зосередженні взивав до Божої присутности.

Бог хотів їх навідати, проте Йому не вдалося знайти дороги. Посеред пустелі бачив лише окремі точки, віддалені одна від одної.

Якось у певній потребі один пустельник подався до іншого. На землі залишився слід від кроків. Той інший пустельник також відповів візитом - і слід поглибився. Так само й решта пустельників стали відвідувати один одного.

Це траплялося щораз частіше.

Одного дня Бог, якого завжди взивали добрі пустельники, з висоти уздрів цілу павутину стежок, які лучили їхні хатини. Дуже задоволений. Він сказав: «Так! Тепер маю вже позначену дорогу, тепер можу їх навідати».

Просив я Бога, щоб забрав від мене мою гордість - і Бог сказав: «Ні». Сказав, що це не Йому належить позбавити мене гордости, а що це я повинен від неї відмовитися.

Просив я Бога, щоб зцілив мого сина-інваліда - але Бог відповів: «Ні!». Сказав, що тіло є чимось тимчасовим.

Просив я Бога, щоб дарував мені терпіння - а Бог відказав: «Ні!». Сказав, що терпіння є плодом страждання. Що не вділить мені його, що сам мушу його здобути.

Просив я Бога, аби дарував мені щастя - і Бог відповів: «Ні». Сказав, обдарує мене своїми дарами. Досягти щастя - це моє завдання.

Просив я Бога, щоб позбавив мене болю - і Бог відповів: «Ні». Сказав, що страждання віддаляє нас від суєти цього світу і наближає до Нього.

Просив я Бога, аби Він подбав про розвиток мого духа - і Бог відказав: «Ні!». Сказав, що я мушу зростати сам і що Він належно прищепить мене, аби я міг приносити плоди.

Спитав я Бога, чи Він мене любить — і Бог відповів: «Так!». Він дав свого єдиного Сина, який віддав життя за мене, і сказав, що піду до неба, бо вірую.

Попросив я Бога, аби допоміг любити інших так, як Він любить мене - і Бог сказав: «Нарешті ти зрозумів!»

 

Джерело "365 коротких історій для душі" Бруно Ферреро, видавництво "свічадо"

Фото macariusmichael.blogspot.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему