Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Серп 2013

Притча про плани

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Ця притча Бруно Ферреро - про те, що плани - лише ілюзія, і потрібно жити повноцінним життям саме сьогодні.

Молода дружина підхоплює: «Так, наші діти зможуть навчатись престижних школах і спокійно зростати». Молоді цілуються й покидають палубу. На рятувальному колі, прикріпленому до поруччя, видніє назва корабля - «Титанік»...

Обіпершись на поруччя комфортабельного лайнера, ніжно обійнявшись, стоїть пара закоханих. Вони тільки-но побрались, і саме відбувають у свою шлюбну подорож. Ніжна любов переповнює їх. Воркують про своє прекрасне сьогодення, а також і про майбутнє, яке їхня уява малює рожевими барвами.

Юнак мріє вголос: «Моя праця обіцяє гарні перспективи. Не за горами той час, коли ми зможемо переселитись у великий просторий будинок. За вісім чи десять років я вже зможу відкрити власну справу. Побачиш, будемо щасливі».

Молода дружина підхоплює: «Так, наші діти зможуть навчатись престижних школах і спокійно зростати».

Молоді цілуються й покидають палубу. На рятувальному колі, прикріпленому до поруччя, видніє назва корабля - «Титанік».

 

Журналіст і телекоментатор Джон Ченсело готувався йти на пенсію. Планував, як житиме на заслуженому відпочинку, і саме тоді в нього діягностували рак шлунка. Разом із хворобою прийшли десятки запитань: «Курив, пив, робив щось, чого не повинен був би робити? Не дбав за своє здоров'я? Чи випадки захворювання на рак були в родині? Чому саме я?»

Хвороба нагадує нам, що насправді ми на дуже короткому ланцюзі. Десь прочитав: «Хочете, щоб Бог посміявся? Розкажіть Йому про ваші плани».

 

 

 

 

 

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото http://crunchall.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему