Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

ОЧИМА ХІМІКА

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Вона була дружиною славетного ученого, що скрізь викликав захоплення, кандидата на Нобелівську премію у царині хімії. Але це була також самотня жінка, засмучена постійною відсутністю чоловіка, котрий, знай, пересідав з одного літака на інший, летів з одної конференції на іншу.

 

Коли професор повертався додому і заставав дружину у сльозах, то реагував суворо і непривітно.

 

Якось, бачачи сльози, що текли по її обличчі, чоловік жорстко торкнув пальцем щоку жінки і зібрав одну сльозину. Сказав холодно:

 

- Чого плачеш? Дивися: сльози – це лише трохи соди, кальцію, глюкози, дрібка протеїнів, вуглецю… у смішній кількості. Чим є сльоза? Виділенням зайвої рідини.

 

Занадто часто дивимося на інших очима хіміка. Тоді мають рацію ті, котрі стверджують, що людське тіло складається лише із певної кількості жиру, якого стане хіба на сім шматків мила, дрібки заліза, якого потрібно на виготовлення одного середньої величини гвіздка, певної кількості фосфору, якого вистачить на вироблення 2000 сірників, і сірки, щоб позбутися власних бліх… Тому кохання – це тільки хімічна реакція, різновид хвороби. Людські істоти є товаром на продаж, світ духа – формою глупоти…

 

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі».

 

 

Фото: etsy.com

Поділіться з друзями: