Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Бер 2013

НАД ПРІРВОЮ

Читайте більше в рубриці Притчі Бруно Ферреро
 

Буддійський монах спокійно повертався до свого монастиря в горах. Аж раптом його перестрів дуже голодний ведмідь. Побачивши поживу, звір понісся на ченця. Переляканий, він кинувся тікати, та несподівано опинився над прірвою. Отже, постав перед вибором: або кинутись у прірву, або потрапити в пащу ведмедя.

Монах кинувся у прірву, але встиг схопитися рукою за корінь і повис у повітрі. Він трохи оговтався зі страху і почав оцінювати своє становище. Поглянув униз, і побачив тигра, що з відкритою пащею чекав, коли жертва упаде.

Подивився угору - там ведмідь своєю лапою силкувався досягнути його. Глянув на корінь, чи витримає? І оторопів... Його підгризали дві мишки. Монах ледь не зомлів. Коли ж він оговтався, то побачив недалеко від кореня кущик духмяних суниць, що рум'яніли на сонці, поширюючи аромат. Вони немов запрошували, щоб їх зірвати!

Монах простягнув руку, зірвав дві, підніс до уст і сказав:

- Які гарні, які солодкі, які запашні!

 

Немає такого безнадійного становища, в якому людина не знайшла би причини для радости. Знайти її - це результат сили духу і гумору.

 

Одного понеділка якогось розбійника вели на страту. Раптом він вигукнув: «Ну, цей тиждень для мене починається дуже добре!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі»

 

 

 

 

 

 

 

Фото http://www.wallpaper.cz

Поділіться з друзями: