Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Артем Мокійчук

Артем Мокійчук

Ми продовжуємо збирати докупи щастя з усіх усюд. Ось ще одне, цього разу — гірське, величне і яскраве.

Кілька років тому цей учитель став відомим на весь світ. Він просто вручив своїм учням список завдань на літо.

"Не пропустіть весни. Ці квіти навколо Києва (в межах одноденної мандрівки) — Божа відповідь на на наш піст і молитви", — написав протоієрей Андрій Власенко і виклав на своїй сторінці в Facebook низку світлин. Якщо хтось не бачив, то осьдечки вони — милуйтеся й надихайтеся!

Нікі Бун — фотографиня і мама чотирьох дітлахів. Родина живе в сільському районі в Новій Зеландії. Там немає телевізора та жодних ґаджетів, котрі відволікали б дітей. У якийсь момент Нікі почала спостерігати, як малеча взаємодіє з природою і пізнає світ. Це стало головним джерелом натхнення для мисткині.

Шановні читачі НародUA, друзі! Вітаємо вас із Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році всім нам миру й любові. Нехай постійно в нас народжується й живе добро.

НародUA продовжує публікувати цікаві притчі, в яких сконцентрована мудрість різних народів. Цього разу пропонуємо притчу про тактику і ефективність праці.

Вселенський Патріарх Варфоломій 15 червня прибув на грецький острів Крит, де скликає Святий і Великий Собор Православної Церкви. Про це повідомляє прес-служба Собору.

Публікуємо основні життєві принципи з японської мудрості. Це, так би мовити, японські сучасні мудрі «приказки».

Ця притча - про взаємини між людьми, про повагу і вміння знайти спільну мову.

Близько 400 патріотів зібралися на чотирнадцяту спортивно-патріотичну теренову гру “Гурби-Антонівці”, яка щороку відбувається на місці найбільшого бою в історії УПА - у лісовому масиві між Тернопільщиною та Рівненщиною.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 20