Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2013

Спростування

 

У матеріалі "Влада робить людей інвалідами" від 28 грудня 2011 року, який пізніше був передрукований газетою "Рідне місто Черкаси", автор хибно трактував дані, отримані у відповідь на інформаційний запит від "Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи". Тому деякі цифри, викладені у матеріалі, не відповідали дійсності. Незважаючи на коригування матеріалу й виправлення помилки у виданні НародUA, вважаємо за потрібне ще раз подати достовірні статистичні дані, надані медичною установою в складному для сприйняття форматі, а також попросити вибачення у читачів і представників МСЕК за неправильне трактування наданих статистичних матеріалів.

Отже, знову подаємо статистику по Черкаській області: "...в цьому році (мається на увазі 2011 рік) в Черкаській області інвалідність отримали 3 516 осіб (вперше визнаних інвалідами) (а не 7591, як було вказано в тексті), з них встановлено другу групу інвалідності у 1 277 осіб (а не 2639) (причому, на кінець року відсоток визнаних інвалідами другої групи від усіх вперше визнаних інвалідами становив 36, 7 %)".

Крім того, в одному з підрозділів матеріалу "Влада робить людей інвалідами" використано коментар депутата Черкаської обласної ради Любові Майбороди. За словами Л. Майбороди, сказане нею не стосується діяльності комунального закладу "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи".

"Я не маю ніяких підстав вважати, що вказаний заклад та його працівники порушують закон та незаконно встановлюють інвалідність (в т.ч. за плату). До керівника комунального закладу "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи" Лепського В. В. в зв'язку з роботою закладу та до інших його працівників дорікань та претензій я не маю", - заявила Л. Майборода.

У нас немає фактів для того, щоб стверджувати, що комунальний заклад "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи" та його працівники порушують закон і незаконно встановлюють чиновникам та іншим особам інвалідність.

Згідно з основними показниками інвалідності та діяльності МСЕК України за 2011 рік, комунальний заклад "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи" посів четверте місце серед закладів МСЕ МОЗ України за рівнем первинної інвалідності населення працездатного віку.

До керівника цього закладу Лепського В. В. та до інших його працівників у нас претензій та звинувачень немає і не може бути. Так само ми не мали на меті негативно вплинути на репутацію цього закладу. Адже матеріал "Влада робить людей інвалідами", а також його передрук у газеті "Рідне місто Черкаси" стосувалися державних службовців, які пішли на пенсію по інвалідності у 2011 році. Журналістське розслідування ставило за мету, перш за все, окреслити певні тенденції і звернути увагу суспільства на можливі зловживання з боку чиновників, які працюють у мерії та облдержадміністрації, а не з'ясовувати особливості стану їх здоров'я.

 
Більше на цю тему