Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Жовт 2014

Жінки з інвалідністю демонструють свою красу і силу

Читайте більше в рубриці Соціум
 

В Нью-Йорку в галереї "ACA Galleries" триває фотовиставка "Проект природної краси" (The Raw Beauty Project), присвячена красі й силі жінок з інвалідністю. Ця фотовиставка демонструє нам людей з обмеженими фізичними можливостями в іншому світлі. Ми бачимо їх в любові, красі, щасті й активності.

Венді Кроуфорд (Wendy Crawford) - жінка, яка провела останні 3 десятиліття свого життя, впроваджуючи нове мислення в ЗМІ щодо людей з інвалідністю. Вона - засновник організації "Мобільні жінки" (mobileWOMEN) і співзасновник проекту "Природна краса" (The Raw Beauty Project).

Сьогодні на стінах манхеттенської галереї демонструються портрети і біографії 20 жінок з обмеженими можливостями, котрі щасливі й досягли успіху. Завдяки цьому проекту організації mobileWOMEN і The Raw Beauty Project сподіваються допомогти жінкам з обмеженими можливостями щодо доступу до громадських місць, освіти та інших потреб.

Пропонуємо вам оглянути окремі фото з цієї експозиції. Ці жінки - активні, щасливі й успішні люди, в том числі митці, громадські діячі, спортсмени, актори, танцівниці, матері, дружини...

 

hrtvefv

egtgr

dgestb

kiuhd

argdythasfrstbawefergecsvefhbtrbeiuyjrgjythrthkgthdkhgdvngbrttoday beautyvcgsvdfvrtbvfvswaefferg

 

 

Джерело новини і фото - rawbeautynyc.com, today.comhuffingtonpost.com

Поділіться з друзями: