Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Бер 2015

Весна і брати наші менші

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Весна – унікальна пора року. Саме з першим весняним днем Україна відзначає свято братів наших менших. З цієї нагоди Черкаський художній музей щорічно запрошує черкащан і гостей міста насолодитись творами мистецтва, на яких зображені наші друзі. Екологічний, соціально-мистецький проект «Арт-хвіст», присвячений тваринам, функціонує з 26 лютого по 26 березня 2015 року.

Одна з черкаських художниць Ольга Курська вже не вперше бере участь у проекті.

 

«Я вчетверте беру участь у цій корисній і приємній акції», - каже Оля.

 

8rhnhtnbt

 

Учасниками проекту стали художники, майстри народно-декоративного мистецтва, фотографи та небайдужі до даної теми люди. Студентська та творча молодь міста за допомогою пензля, фарб, фотооб’єктиву, нитки, голки та іншого приладдя намагалися привернути увагу людей до тварин, донести свої почуття.

 

А починалось все так. Кілька років тому черкаська художниця Ася Козина та журналістка Оксана Колісник прийшли до музею з ідеєю провести виставку, присвячену тваринам. Вона мала назву «В гості до березневого кота». Згодом до проекту приєдналися творча спілка «Art Cherkassy» та Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг», і проект здобув нову назву «Про хвости».

 

Життя змінюється, але на численні прохання творчої молоді художній музей продовжує цю важливу тему. Цього року, як і в кілька попередніх, активну участь у проекті взяла Оля Курська зі своєю картиною «Пан господар».

 

- Оля, розкажи, будь-ласка трохи про свою картину.

- В роботі я зобразила індика, такого поважного і гордовитого. Індик дуже яскравий і кольоровий, з характером і харизмою. Мені хотілося передати не лише зовнішність, а й непересічний характер цього птаха.

- Дуже цікаво, чому свій вибір ти зупинила саме на індикові.

- Два роки тому я малювала півня, а тепер вирішила продовжити і створити серію пернатих. Але поставила собі умову, щоб усі вони були українськими. Півень з індиком уже є, а моя наступна робота під назвою "Лелеки" вже розпочата.

 

Також Оля повела на виставку своїх маленьких учнів. Юні художники були дуже щасливі побачити роботи як дорослих професійних майстрів, так і дітей їхнього віку. Деякі дітки відвідали музей вперше і все для них було в дивину. Оля розповіла своїм підопічним про різні техніки виконання і про виставку загалом.

 

bfgbtfhn

 

«Ми відвідали і «Арт-хвіст», і «Любов - це..», і виставку дівчинки на тему АТО і Майдану. Дітям було дуже цікаво. Вони постійно щось розпитували та ділилися своїми враженнями. А опісля цікавої екскурсії, надихнувшись добренько, ми попрямували назад на гурток і працювали над своїм завданням. Під час роботи всі ділилися враженнями, кому що найбільше запам’яталося. Кожний знайшов щось своє», - говорить Оля.

 

Тож відвідайте виставку «Арт-хвіст» і ви побачите, скільки радості здатні принести наші пухнасті й пернаті друзі.

Бережіть братів наших менших!

 


Фото надані Ольгою Курською

Поділіться з друзями: