Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Серп 2012

У Першій міській гімназії Черкас відкриють Музей Букваря

Читайте більше в рубриці Соціум
 

На початку вересня у Першій міській гімназії Черкас відкриють Музей Букваря.

Про це НародUA розповів директор гімназії Сергій Саєнко, який зібрав чималеньку колекцію українських та іноземних абеток. 

 

«Зараз там уже більше 60 букварів, і ми їх хочемо винести в коридорчик на першому поверсі. Якраз закінчуємо там ремонт у центральній частині, дуже гарно виходить. Книжки будуть закриті. Але коли екскурсоводи ходитимуть, то будуть обов’язково відкривати і давати деякі книги потримати в руках. До речі, екскурсоводами будуть діти», - розповів Сергій Саєнко.

 

За його словами Музей Букваря розмістять біля бібліотеки. Там уже зробили в стіні нішу з підсвіткою. Причому, світло буде вмикатися, коли хтось із дітей буде підходити до стенду.

 

«Там дуже багато закордонних букварів - специфіка школи зобов’язує. Є букварі з Ізраїлю, з Японії. Німецькі букварі дуже цікаві для дітей з вадами зору. Там справжня інклюзія, тому буквар для всіх дітей один. Є багато українських букварів різних років – із радянських часів і до сучасних. Вони ж майже кожного року змінюються, тому ми плануємо, що музей розростеться серйозно. Найдавніші – букварі сімдесятих років. Але це тільки справа часу. Будуть ще давніші. Головне – почати», - підсумував Сергій Саєнко.

 

Зображення: nwkdivosvit.dnepredu.com

Поділіться з друзями: