Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Груд 2011

У концепцію розвитку міського транспорту внесуть корективи

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Черкаси відтепер рівнятимуться на Копенгаген. Після поїздки в Китай мер міста Сергій Одарич заявив, що місто розглядає можливість поступово відмовлятися від тролейбусів і замовляти електричні автобуси. На думку мера, електроавтобуси мають велику перспективу як з точки зору фінансових витрат, так і з точки зору оперативної зміни маршрутів. У цьому він переконався в китайському місті Чунцін, де він нещодавно побував. Там половину громадського транспорту складають саме електроавтобуси. Також мер послався на досвід Копенгагена, де поставили за мету повністю перейти на електричні автобуси.

«З наступного року ми починаємо закуповувати електричні автобуси і відмовлятимемося від тролейбусів. Чунцін виробляє гібридні автобуси, що працюють на акумуляторах з додатковою підзарядкою. Такі гібридні видитранспорту економні і не забруднюють навколишнє середовище», - сказав С. Одарич.

Однак, за його словами, бачення пріоритетного розвитку електротранспорту в Черкасах залишається. До кінця січня міська влада повинна визначитися - робити ставку на тролейбуси або переходити на електричні автобуси.

Нагадаємо, що донедавна у міськвиконкомі заявляли про те, що закуповуватимуть нові тролейбуси. Зокрема, і на кошти, отримані внаслідок продажу земельної ділянки підприємству «Азот», що належить відомому бізнесмену Дмитру Фірташу. 

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему