Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Серп 2012

У Черкасах знімуть телесеріал про бездіяльність міліції

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич запропонував знімати «мильну оперу» про бездіяльність міліції та про «кришування» стихійної торгівлі.

Про це він сказав сьогодні, під час обговорення на сесії питання щодо стихійної торгівлі в місті.

 

«Я пропоную не вживати термін «стихійна торгівля». Вона абсолютно не стихійна. Вона чудового організована та «кришована». Достатньо просто телефонного дзвінка, і більше ці люди не виходять на вулицю. Тому це не стихійна торгівля, це торгівля у невстановлених місцях», - зауважив Сергій Одарич.

 

Він також порадив директору департаменту муніципальної інспекції Ользі Швець записувати усі рейди на відео.

 

«Я пропоную вам починаючи із завтрашнього дня при проведенні рейдів брати постійно з собою відеооператора, проводити зйомку і фіксувати, як ви викликаєте по 102 наряд міліції, скільки годин ви стоїте і чекаєте цей наряд. Я домовлюся з «Віккою» - півгодини кожного дня усе місто буде дивитися, як міліція бореться із несанкціонованою торгівлею. Як вона виїздить на виклики тощо. Зробимо телесеріал, буде мильна опера. Більше того, я думаю, я домовлюся, принаймні, з «1+1», і хоча б раз на тиждень вони ці сюжети будуть в «ТСН» пускати. Для них це цікава тематика. Треба показати на всю Україну, що черкаська міліція не має ніяких повноважень для того, щоб точку з насінням прибрати», - наголосив Сергій Одарич.

 

Крім того, мер розкритикував начальника Управління МВС України Валерія Дернового, зазначивши, що отримав від нього «смішну» інформацію.

 

«Те, що тут підписав пан Дерновий – просто сльози навертаються. «Інформуємо, що в період з 4 по 8 серпня складено 10 адмінпротоколів відносно громадян, які здійснюють торгівлю баштанними культурами». Як мінімум є 10 точок, які щоденно торгують баштанними культурами, не сплачуючи в міський бюджет ніяких податків. Мало бути за 5 днів щонайменше 50 протоколів, а їх аж десять. Це смішно. Тому я пропоную звернутися міською радою до міністра внутрішніх справ і показати, як приїжджають на виклики, і які у нас імпотентні органи. А також звернутися до Державної служби з питань підприємництва», - сказав Сергій Одарич.

 

Його пропозиції були підтримані. За спрямування звернень проголосували 45 депутатів.

 

 

Фото: tks.ru

 

 

Поділіться з друзями: