Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лип 2012

У Черкасах відбудеться концерт на захист української мови

Читайте більше в рубриці Соціум
 

У неділю в Черкасах відбудеться концерт молодих місцевих музикантів на підтримку української мови «Дякуємо за українську мову!». Організатори запевняють, що захід абсолютно аполітичний.

«Ми хочемо продемонструвати, що спілкуватися українською мовою та виконувати пісні українською мовою – це класно. А головною умовою для участі у концерті є виконання пісень лише українською мовою», - говорить організаторка концерту Лілія Ткаченко.

 

У концерті, який триватиме близько 1,5 години, візьмуть участь до 10 виконавців. Серед них — як аматори, так і професійні музиканти. Так, на підтримку мови виступатимуть Олексій Юрін, скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб та інші.

 

IMGP0579 1

 

«Підтримка української мови - головна мета всіх моїх виступів перед аудиторією. Цей концерт, як на мене, позбавлений політики, а є виявом нашої громадянської позиції», - ділиться один із учасників Олексій Юрін.

 

На його думку, державна мова в Україні потребує підтримки.

 

«Мовний» закон вважаю політичною провокацією, спрямованою на розкол українського суспільства, яке тільки-но згуртувалось навколо нашої національної збірної України з футболу», - зазначив Олексій Юрін.

 

Концерт відбудеться у неділю, 29 липня, о 17.00 на площі ТРЦ Хрещатик-Сіті.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: