Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Серп 2013

У Черкасах облаштували пляж для людей з обмеженими можливостями

Читайте більше в рубриці Соціум
 

20 серпня офіційно відкрили спеціально облаштований пляж для людей з обмеженими можливостями на березі Дніпра мікрорайону Митниця в Черкасах. Відтепер візочники можуть користуватися викладеною плиткою доріжкою, щоб дістатися до води. Також для людей з інвалідністю встановили пандуси, поручні у воді та роздягальню.

«Основна програма – це водна реабілітація, яку ми проводимо на березі Дніпра зі спеціалістами реабілітологами. Шість годин на неділю (у вівторок та четвер з 11.00 до 14.00) вони віддають безкоштовно, займаючись з інвалідами на березі та у воді», - коментує ініціатор створення пляжу заступник директора «СОЦІУМу» Сергій Назаренко.

 

DSC 0290

Реабілітолог Дмитро Валяєв займається зі Світланою Поліщук

 

DSC 0294

DSC 0297

Реабілітолог Станіслав Назаренко проводить реабілітацію за методикою гідрокінезотерапії

 

DSC 0299

 

Інструктори займаються з інвалідами за методикою кінезототерапії та гідрокінезотерапії (лікування рухом на суші та у воді). Заняття гідрокінезотерапією проводяться за допомогою спеціальних жилетів для фізичної реабілітації хребта, розроблених реабілітологом Станіславом Назаренком.

За допомогою соціального проекту «Повiр у себе» місцевої громадської організації «СОЦІУМ» реабілітація для людей з обмеженими можливостями розпочалася ще на початку цього літа. Тому зараз є реальні результати:

«Перш за все, результати психологічні, адже люди з обмеженими можливостями вирвалися із чотирьох стін, їм необхідне було спілкування. Також вони дуже звикають до своїх інструкторів, раді їх бачити та працювати. Після двох із половиною місяців регулярних занять у багатьох помітні зміни здоров’я на краще. Наприклад, у хворого на ДЦП Ігора покращилась координація рухів, він вирівнявся, став краще ходити», - говорить інструктор ЛФК Станіслав Назаренко.

Тепер люди з обмеженим можливостями мають можливість відпочивати та оздоровлюватися на березі Дніпра.

Поділіться з друзями: