Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лип 2012

У Черкасах люди з інвалідністю ніяк не можуть зустрітися із можновладцями

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Я прийшов - тебе нема. Уже третій раз представники Черкаського міськвиконкому не з’являються на заплановану зустріч із місцевою громадською організацією людей із інвалідністю «Соціум».

281

 

282

 

Сьогодні зустріч призначили на 9 годину на пляжі мікрорайону Митниця, який міська влада обіцяє пристосувати для людей з інвалідністю, але протягом трьох годин (!) ніхто з представників влади так і не з’явився.

 

279

 

«Ми 3 роки піднімаємо питання про створення пляжу для інвалідів. Представники департаменту повинні були приїхати сьогодні і розповісти, на якій стадії перебуває розробка пляжу. Приїхали наші шановні «візочники». Ми хочемо, щоб побудували будиночки для відпочинку інвалідів, адже вони все життя бачать лише чотири стіни… Як можна робити для людей і не зустрічатися з цими людьми?», – говорить заступник директора «Соціум» Сергій Назаренко.

 

Черкащанка Світлана Поліщук не може самостійно ходити.

 

«Ми довго займаємося цим проектом. Запрошували представників з департаменту комунального, медицини, ЖКХ, але вже третій раз вони не приходять. Проблем дуже багато: необхідно зробити доріжки, щоб можна було під’їжджати на колясках, вагончик для перевдягання. Проблема, що в Черкасах лише одне таксі для інвалідів, необхідно мінімум три. Щодо пляжу, то він необхідний, щоб жити по-новому. Після купання минулого разу, я була наче в раю», - говорить Світлана Поліщук.

 

290

За допомогою жилета інструктора Станіслава Назаренка, Світлана Поліщук змогла стати на ноги самостійно

 

«20 років жінка не могла ходити і навіть стояти самостійно. Коли Станіслав одягнув на неї жилет, почав займатися, вона змогла стояти у воді без допомоги. Цей пляж для інвалідів – найкращий лікувально-профілактичний та легкодоступний захід. У воді покращується робота серця, вага зменшується на 9/10, людина може виконувати значно більше вправ, зменшуються болі», - коментує лікар фізіотерапевт, реабілітолог Олександр Воробйов.

 

309

Станіслав Назаренко займається із Тарасом

318 copy

 

295

 

Так і не дочекавшись представників влади лікарі-інструктори почали займатися із інвалідами. Я переконалася, що пляж, облаштований для людей із інвалідністю, необхідний їм так само, як і вода. Адже не могли самостійно проїхати по доріжці, вийти з води без поручнів тощо. Цей список можна продовжувати. Але коли Тарас, який не може ходити сам, купався у Дніпрі, він посміхався так, що заради цієї посмішки міській владі все ж варто виконати свою обіцянку.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич дав доручення до кінця липня облаштувати в Черкасах пляж для людей з інвалідністю.

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

Поділіться з друзями: