Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Жовт 2012

У Черкасах діє правозахисний проект для вразливих верств населення

Читайте більше в рубриці Соціум
 

У Черкасах реалізовується проект «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».

Про це під час прес-конференції повідомив керівник юридичної служби Черкаської обласної організації Комітету виборців України Сергій Пасічник.

 

За його словами, проект діє за підтримки Європейського Союзу.

 

«Я радий повідомити, що в нас з 1 серпня працює гаряча лінія, яка надає юридичні консультації, а з 1 вересня ми безпосередньо повернулися до формату юридичної приймальні. Акцент ми, звичайно, робимо на адміністративному праві, бо це якраз той компонент, який є найбільш затребуватим, адже стосунки громадянина і органів влади є найбільш проблемними», - сказав Сергій Пасічник.

 

Він пояснив, що буде працювати стаціонарна приймальня на офісі Комітету виборців України, куди будь-хто зможе звернутися за юридичною допомогою. Крім того, будуть відбуватися виїзні прийоми по райцентрах Черкаської області.

 

«Раз чи двічі на тиждень ми будемо вибиратися в той чи інший районний центр, щоб дати людям контакт, куди вони зможуть звертатися в разі потреби. Проект довготерміновий, розрахований на три роки. Я думаю, що протягом цього часу ми зможемо допомогти значній частині населення вирішити їхні проблеми», - наголосив Сергій Пасічник.

 

Нагадаємо, що КВУ уже реалізовував подібний проект упродовж 2010-2011 років. Тоді юридичною допомогою скористалися понад 1600 черкащан.

 

Зображення: rusexpert.nl

Поділіться з друзями: