Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Січ 2015

Трудові пріорітети жінок Одеси

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Зараз жінки воліють працювати нарівні з чоловіками - мати повний робочий день, отримувати хорошу заробітну плату, мати статус у суспільстві. При цьому, звичайно, є різні обставини, які трохи обмежують сфери праці жіночої частини населення нашої країни. Так, наприклад, немає практично жінок-забійниць (працюють на шахтах підприємств - 2-3%), жінок-механіків (як би ми не любили техніку, але...), жінок-таксистів... Хоча, їх останнім часом можна зустріти все частіше (приблизно 15% з 100%).

Зустріти жінку за кермом таксі найлегше, якщо Ви користуєтеся так званим «таксі для мам», коли на виклик приїжджає акуратний і комфортний автомобіль, обладнаний дитячими кріслами. Поїздка, безсумнівно, буде приємною (на відміну від ситуацій із звичайним таксі, коли може приїхати машина з «прокуреним» салоном і гучною музикою).

 

Знайти роботу в Одесі на сайті працевлаштування для жінки зовсім не проблема. Це найбільш простий і найменш витратний варіант, що дозволяє як працівникам знайти роботодавців, також і роботодавцям знайти резюме відповідної людини. Сьогодні 80% трудових відносин ґрунтуються на інформації, отриманої з інтернету. Знайти роботу в Одесі, таким чином, може будь-хто з будь-якої точки не тільки України, а й світу.

У районі «перлини біля моря» жінки воліють трудитися в таких сферах діяльності, як торгівля (30%), громадське харчування (24%), б'юті індустрія (19%, салони краси та ін.). Одеситки часто працюють на сезонних роботах - наприклад, влітку під час припливу туристів різко збільшується кількість літніх вуличних кафе (збільшується на 15%). Готельний бізнес також постачає регіон великою кількістю робочих місць (10% від загальної маси).

 

На жаль, в невеликих містечках області справи з роботою йдуть трохи інакше - як, утім, і по всій Україні. Тим не менше, основне трудове населення займає посади менеджерів (15%), банківських службовців (9-11%), викладачів (10%), вихователів (7%) і медичних працівників (14%). У цих сферах, як і раніше, велика частина службовців - це жінки (60% від загального числа).

 

Чому ж вони вибирають ці варіанти? З одного боку, тому що там вже звикли бачити представниць прекрасної статі і ставлення до них навіть краще, ніж до чоловіків на тих же посадах. З іншого - робота в державних установах для молодих жінок хороша тим, що дає можливість йти в декрет з упевненістю, що твоє робоче місце не буде зайняте кимось іншим. У нинішній ситуації це дуже важливо.

 

 

Фото www.clubbnb.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему