Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Груд 2014

Що приховує від кандидатів роботодавець на співбесіді

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Фахівцями доведено, що на співбесіді до перебільшення схильні не тільки претенденти, але і самі роботодавці. Так, в 50% випадків столичні компанії перебільшують можливість кар'єрного росту.

Крім того, потенційні роботодавці часто подають неправдиву інформацію про компенсації і рівень заробітної плати. Це стало відомо, виходячи з досліджень фахівців кадрового порталу.

Варіантів роботи для киян набагато більше, ніж для жителів інших міст України. Згідно зі статистикою, яка є на порталі "Trud.com", більше 50% всіх вакансій стосуються саме столиці. Відшукавши відповідну вакансію - сміливо відправляйте резюме і готуйтеся до співбесіди. При цьому будьте готові до того, що кожен третій співробітник стикається з неприємною ситуацією, коли рівень складності роботи набагато вищий, ніж був обговорений на співбесіді, а графік роботи не відповідає обіцяному. Так, згідно з опитуваннями дослідників, тільки 4% киян почули від роботодавців на співбесіді цілковиту правду.

Варто відзначити, що чоловікам-претендентам частіше брешуть з приводу рівня заробітних плат, а жінкам - з приводу графіка роботи, що також варто враховувати, влаштовуючись на роботу в ту чи іншу фірму.

 

Спотворення інформації залежить від професійної сфери роботодавців

 

jobs pic

 

Кадровики відзначають, що роботодавці, в залежності від професійної сфери, по-різному спотворюють інформацію. Так, працівники сфери виробництва набагато частіше чули на співбесіді цілковиту правду про майбутні завдання і рівень позиції в компанії. У галузях нерухомості та будівництва роботодавець дезінформував набагато частіше, особливо щодо складності виконуваних робіт.

Найбільш правдивими щодо своїх майбутніх службовців виявилися роботодавці фінансової сфери: лише кожен десятий співробітник даної галузі отримав недостовірні дані про компанію.

 

Столичні роботодавці в сфері реклами й маркетингу в 60% випадків лукавили про можливості кар'єрного росту. Саме тому, збираючись на чергову співбесіду, приготуйте парочку компрометуючих питань, щоб оцінити реальну складність вашої майбутньої роботи. Погодьтеся, не дуже гарно працювати на компанію, яка обіцяла золоті гори і зручний графік роботи, а насправді не платить за понаднормові.

http://sommeil-sain.com/zopiclone http://sommeil-sain.com/zolpidem

 

Головне - відразу визначити основні, фундаментальні вимоги до нової роботи і без сорому уточнювати деталі у потенційного роботодавця.

 

 

Фото calvert.lib.md.usdriverlayer.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему