Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2015

Щастя: привілей дикунів чи розумних людей?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Переглядаючи рубрику «Щастя» на НародUA, ви мали б помітити, як сильно люди різняться між собою, коли мова заходить про щастя. Адже для когось щастя - це тихе і спокійне сімейне життя, хтось шукає можливості реалізувати себе у творчості чи бізнесі, а комусь для щастя потрібно допомагати бездомним тваринам.

Мало хто знає про загадкове і далеке від цивілізації плем’я індіанців південноамериканського племені піраха. Для них стан щастя є даністю, звичайною природною річчю. Ці кілька сотень людей (до 500) живуть у долині річки Мейкі і мають унікальний розпорядок дня та й всього життя загалом. Диваки їдять максимум двічі в день, сплять уривчасто, по півгодини кілька разів на добу, і називають нас, людей «освічених і розвинених», божевільними істотами. Адже сьогодні більшість «розумного» населення сучасного світу впевнена, що життя важке, проблемне і часто буває нестерпним. На відміну від дикунів з Південної Америки, які не здатні відповісти на питання « Що таке щастя?», найбільші уми «цивілізованого людства» вже протягом не однієї тисячі років намагаються пояснити цей дивний стан і дати йому визначення. Та це заняття не завжди увінчується успіхом, а іноді й тягне за собою неприємні наслідки. Мабуть, тому плем’я піраха вважається найбільш безтурботним народом на Землі, адже вони не думають про щастя, як про щось особливе, а сприймають його як належне у житті будь якої людини: чи то освіченої, чи то індіанського дикуна.

У сучасному світі, де IT-технології досягли надзвичайно високого рівня, найпростішим варіантом дізнатися, що українці вважають щастям є соціальні мережі. Отож, провівши опитування серед української молоді можна зробити такі висновки. Переважна більшість вважає щастям здійснення мрії. Адже це те, без чого не може жити людина, те, що допомагає нам рухатися вперед і самовдосконалюватися. 27% опитаних запевняють, що найбільше щастя в житті людини можна умовно розділити на три головні компоненти: батьки, друзі та кохання. Знайшлося серед респондентів і 18% благодійників, щастя яких полягає не лише в тому, щоб отримувати, а у тому, щоб віддавати, не чекаючи за це подяки або ж винагороди.

Один з учасників опитування Денис Вінявський говорить так:

- Щастя – це здоров'я рідних та близьких, решта - справа наживна.

 

Фото wikipedia.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему