Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Груд 2011

Сашко Лірник отримує від дітлахів сотні листів, і не знає, як на них відповідати

Читайте більше в рубриці Соціум
 

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…


Як розповів казкар, на минулому тижні він був учасником круглого столу з питань дитячого телерадіомовлення та захисту дітей від негативної інформації, який відбувся у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення. Захід був організований Нацрадою спільно з Громадською радою, що діє при цьому органі, та Міжнародною громадською організацією «Інтерньюз Україна». У роботі круглого столу також взяли участь представники органів влади, галузевих об'єднань, телеканалів та дитячих програм на телебаченні й радіо, громадських організацій, що опікуються питанням захисту дітей, міжнародних організацій та ЗМІ. Обговорювалася там і тема закриття дитячої програми на ICTV.

«Але ж круглий стіл нічого не вирішує. Просто пожалкували і все. Змін щодо бачення цього питання у керівництва каналу немає», - розповів НародUA Сашко Лірник.

Тим часом, Анжеліка Рудницька, яка запросила казкаря на круглий стіл, закликає набратися терпіння і боротися за програму.

«Результат не буває миттєвим. За все доводиться боротися. Поки що застосовуємо усі доступні механізми. Я сама пережила щось подібне, тому допомагаю Сашкові. Та й із дитячими програмами – катастрофа! А представники більшості каналів посилаються на неприбутковість дитячого мовлення. Силою ж їх не примусиш! Треба змінювати державні підходи, плюс карати за невиконання ліцензійних норм», - вважає Анжеліка Рудницька.

Нагадаємо, що передача «Світанок» перестала виходити на ICTV на початку грудня. І хоча після цього на сайті телеканалу і з’явилося оголошення про те, що «проект призупинено з технічних причин» і «незабаром «Світанок» знову з’явиться в ефірі каналу ICTV», але, за словами Сашка Лірника, все це неправда.

«Хоча листи від дітей все приходять і приходять. А дітей обманювати не можна. Передачу треба зберегти. Для українських діток потрібні казки і доброта, а не тупі шоу і кіно про бандитів і мєнтів. Тільки упродовж цього тижня за один день отримував від десяти до сотні листів. Зараз їх зібралося дуже багато, і я не знаю, як відповісти дітям, і що їм пояснити», - говорить Сашко Лірник, із сумом констатуючи, що на дитячому телебаченні практично не лишилося дитячих програм.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему