Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2011

Поки «Автодор» відпочиває, а «Служба автодоріг» і комунальники мовчать, на дорогах і тротуарах - хаос

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Два дні на дорогах України, зокрема й у черкаському регіоні, спостерігається чимало аварій. Попри те, що не було ані різкої зміни погоди, ані інших світових чи локальних катаклізмів комунальники, «Автодор» та «Служба автомобільних доріг» не змогли нормалізувати ситуацію на дорогах після першого ж в останній тиждень снігу та поступового зниження температури.

Якщо ще 21 грудня можна було спрогнозувати небезпечну ситуацію на дорогах та тротуарах тих же Черкас і вжити необхідних заходів (як мінімум сіль чи пісок використати), то до сьогодні дороги і тротуари в обласному центрі і по всій Черкаській області залишаються дуже травматичними. Від ожеледиці та мокрого снігу страждають як перехожі, так і автомобілі.

Ще починаючи з вчорашнього ранку у Черкасах почали відбуватися аварії та зіткнення автомобілів, а також масові падіння пішоходів. Однак ні комунальники, ні відповідні автослужби досі не відреагували на ситуацію. Стан доріг і пішоходів залишається небезпечним для життя та здоров’я людей.

Особливо небезпечною є траса «Черкаси-Чигирин», де сьогодні, за свідченням очевидців, вже відбулися численні аварії, починаючи з околиць Черкас, закінчуючи Чигирином.

До речі, Чигиринщину набагато серйозніше засипало снігом, аніж, скажімо, Черкаси і ситуація на дорогах тут ще складніша.

НародUA звернувся до «Черкаського облавтодору». Після півгодинного набору низки номерів таки вдалося полікуватися із «секретарем», який повідомив, що вони ситуацію на дорогах не знають і не контролюють. Чоловік повідомив, що, по-перше, в них сьогодні вихідний і він тут працює "на телефоні один". По-друге, вони не є власниками доріг, а лише підрядниками. Тому потрібно звертатися до «Служби автомобільних доріг».

Ситуація із «Службою автомобільних доріг» виявилася не менш складною. Спершу в приймальні нам повідомили, що цими питаннями займається заступник керівника Микола Алілуйко, однак він поїхав  «на об’єкт» - перевіряти стан дамби і має повернутися через 20 хвилин. Через півгодини його ще не було, однак через півтори години він нам повідомив, що про заходи Служби з нормалізації стану доріг нічого не знає і про це може розповісти інший заступник начальника - Олександр Приходько.

Олександр Дмитрович, у свою чергу, заявив, що цю інформацію він не може надавати журналістам і відтак продовжив: «Може, я вам ще розкажу про габарити черкаського мосту та його допустимі навантаження?..»

Ми нагадали Олександру Приходьку про різні закони, зокрема і закон про публічну інформацію. Зазначили також, що інформація про те, як витрачають бюджетні кошти навряд чи є державною таємницею.

Тоді чиновник повідомив, що подібна інформація надходить лише вкінці місяця і щоб її отримати потрібно проаналізувати чимало документів. Крім того, щоб отримати інформацію про діяльність Служби за ці дні необхідно «відривати від роботи інженерів», збирати дані, потім це все узагальнювати і так далі. А без дозволу керівника він цього робити не може. А керівник, відповідно, зараз у Києві і невідомо чи повернеться сьогодні.

З іншого боку, ми спробували зв’язатися із департаментом ЖКГ Черкаського міськвиконкому з приводу того, як міська влада реагує на складну ситуацію на тротуарах та дорогах, через яку травмується немало людей.

Однак і тут поки нас чекало розчарування. Один відділ нас «переслав» на інший, а там протягом години ніхто не відповідав на дзвінки.

Однак хоч якийсь результат ми отримали з Травматологічного пункту Третьої міської лікарні Черкас. Там завідувач відділення Олександр Михайленко повідомив нам, що поки кількість травмованих, які звернулися до них внаслідок падінь, не збільшилася і складає близько 30 осіб на добу.

 

Фото з сайту forum.logan.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему