Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лист 2012

Олена Желєзняк дарувала шанувальникам безкоштовні обійми

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Вечір вишуканої інтелектуальної поезії влаштувала для своїх шанувальників черкаська молода поетка Олена Желєзняк. Свою творчість публіці дівчина представила у п’ятницю, 9 листопада у рамках «Мистецького марафону». Нагадаємо, цей мистецький захід щоп’ятниці збирає у книгарні «Буквиця» поціновувачів творчості черкаських поетів, а також гостей міста.

 

1

 

Послухати поезію зібралося невелике коло відданих шанувальників, таким чином налаштувавши інтимну, майже домашню атмосферу. Дівчина читала не лише вірші своєї збірки «Шукаючи ключі до світу», яку видала цього літа, але і нову поезію.

 

2

 

Свій виступ Олена назвала «Діалоги» і присвятила українській мові, зауваживши, що «це такий собі ритуальний жертовний танок мові» (того дня Україна відзначала День української писемності і мови). Програма мала назву «Діалоги», адже, за словами поетки, мова – це діалог. І людина теж постійно веде діалог – із собою, Всесвітом.

 

3

 

Кожний вірш Олена супроводжувала невеликою історією про життєві обставини, за яких він народився.

 

За цікаві питання від слухачів дівчина дарувала свої книжки із автографами та обійми. Але її відповіді викликали ще більше запитань. Так, глядачів цікавило, чому у її віршах – занадто багато самотності.

 

«Самотність – це те, що мене ніколи не зраджує. Це моє друге я», - пояснила дівчина.

 

Сенс життя вона бачить у тому щоб пізнавати себе та самовдосконалюватися, а свій «найекзистенційніший» вибір у житті вона зробила одразу, коли народилася:

 

«Одразу після народження було три дні, коли треба вирішити, чи жити, чи ні. Я вирішила жити».

 

5

 

Вечір філософської лірики завершився розмірковуваннями про чоловіків. Відповідаючи на провокативні запитання про особисте, дівчина заявила, що кохання таки присутнє в її житті, незважаючи на самотність ліричної героїні її віршів. На її думку, у кожній жінці є багато чого «чоловічого», власне, як і в чоловіків багато «жіночого». А найсексуальнішими Олена вважає розумних чоловіків.

 

6

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: