Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Вер 2012

На Соборній площі Черкас знову заборонять проведення політичних акцій

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Заступник голови Черкаської обласної ради Володимир Вовченко та секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун вирішили докласти руку до того, щоб на Соборній площі Черкас і надалі не відбувалися політичні акції та мітинги.

Зараз саме триває розгляд відповідного судового позову в Черкаському окружному адміністративному суді. Позивач – Черкаська обласна рада в особі заступника голови Володимира Вовченка – звернувся до міської ради і заручившись її підтримкою вимагає заборонити проведення політичних акцій на Соборній площі з 11 вересня по 7 жовтня. Мотивація – проведення ярмарків (шкільного, спортивного, інвестиційного - «Черкащина інвестиційна-2012»), а також виставки  майстрів народної творчості з районів.

 

 «Була заборона, яка якраз зараз закінчилася. А сьогодні суд має відбуватися. Там мали бути свободівці. Схоже, влада знову хоче продовжити якісь вечорниці на площі, заборонивши опозиції проводити акції», - розповів у коментарі НародUA координатор об’єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

 

Тим часом, у судовому засідання взяв участь виконувач обов’язків голови обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар. За його словами, судове засідання було призначене на 17 годину, проте розпочалося о 18.00.

 

«Я не дочекався рішення суду, бо засідання почалося на годину пізніше. Крім того, нам не повідомили, що це стосується міської організації, а я представляю обласну організацію, тому виступати я також не зміг. Не став чекати рішення, але я вам можу сказати, яким воно буде. Бо там був представник позивача – обласної ради, а інший представник єдиного відповідача серед десяти – Партії регіонів. Тобто, була така собі театральна вистава, люди гралися в суд, де представник позивача намагався довести, що не можна збиратися на Соборній площі, бо там мають бути якісь ярмарки (я так розумію, що вони дійсно там незабаром будуть колготки і труси продавати), а представник відповідача з усім погоджувався. Тобто, по суті це були два представники Партії регіонів, які розіграли таку собі виставу. Напевно, що буде рішення, яке заборонить проведення будь-яких мирних акцій політичних партій і громадських організацій. Саме засідання тривало хвилин сорок, а коли судді йшли в нарадчу кімнату, вони повідомили, що розгляд буде тривати 40-45 хвилин і лише тоді буде оголошено рішення. Я вирішив не чекати, бо все й так зрозуміло», - розповів Юрій Ботнар.

 

Нагадаємо, що в Черкасах уже забороняли політичні акції на Соборній площі – 16 липня по 10 вересня у зв’язку з проведенням на площі шкільного ярмарку.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: