Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2012

На Черкащину з'їхалися керівники мафіозних угрупувань?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Черкаська область стала виборчим плацдармом лідерів українських мафіозних угрупувань. Про це заявив у Черкасах нардеп Микола Томенко. На його думку, Черкащина - "найчорніший" регіон України з точки зору виборчого "бєспрєдєлу" влади. Крім того, Томенко звинуватив черкаську міліцію в псуванні опозиційних бігбордів.

"Я дивлюся, що в нас взагалі з областю біда. Один суперник опозиції – лідер мафії контрабанди нафтової, інший – лідер земельної мафії, в Умані – лідер тендерної мафії... У нас одна мафія в Черкаській області. Наше завдання – щоб не перетворити Черкащину в українську Сицилію середини 20 століття", - заявив Микола Томенко.

 

За словами нардепа, влада сьогодні чинить шалений тиск на підприємців, вчителів, медиків та всіх активних людей в області.

 

"Кожна людина, яка десь шевелиться на території округу – всі пройшли співбесіду або через управління освіти, або через управління охорони здоров’я, або через інші управління адміністрації. Ми розуміємо стан людей наших. Тому що знущаються над ними…", - стверджує депутат.

 

Утім, за словами Томенка, місцеві "вожді", тобто Сергій Тулуб та керівники районних адміністрацій, теж мають проблеми із "владними" кандидатами, оскільки взяли кошти з багатьох за право бути єдиним кандидатом, якого підтримує влада.

 

- Центральна влада орієнтувалася, щоб одного кандидата підтримувати, а наші вожді на місцях хотіли заробити все і негайно. Але якщо ви берете з трьох людей гроші, то через три дні це стає відомо. Один давав гроші і йому казали, що він буде єдиний від влади, інший давав, третій давав…

 

Згадав він і деяких кандидатів, як от Петра Душейка, який балотувався в 195-му виборчому окрузі, але 15 вересня написав заяву про свою відмову брати участь у виборах, а вчора, 18 вересня 2012 року, перед журналістами обіймався з Володимиром Зубиком (на користь останнього, очевидно, і зняв свою кандидатуру).

 

Микола Томенко так змалював цих кандидатів та екс-кандидатів:

 

- От Душейко керував штабом Януковича і сім’я вся з пістолетами ходила в Чорнобаївському районі (я – при всій повазі, звичайно) і кажуть: "Якщо не проголосуєте за нашого Януковича, то можете виїжджати з села". Були такі факти… Інша справа, що зараз ця влада його ніби не дуже любить. Кажуть, там якась біда трапилася і його виключили з Партії регіонів…

Головко – зрозуміло. Голову райдержадміністрації не призначають, нікого не призначають, що усі працювали… А Зубик – взагалі кадр рєдкій. Спеціальна слідча комісія по ньому була проведена. І врятували. Одні кажуть – Клюєв врятував. Інші кажуть – Янукович чи Азаров врятував. Слідча комісія показала, що за рік «Лівела» не заплатила 3 мільярди гривень податків…

 

Як стверджує Микола Томенко, влада сьогодні - як українська, так і в регіонах - антизаконно використовує  повноваження і державний бюджет для проведення виборчої кампанії:

 

- Влада не виконала сьогодні розпорядження керівника виборчого штабу Андрія Клюєва, який слізно пообіцяв, що всі владні кандидати, починаючи від прем’єр-міністра та інших посадовців будуть чесно займатися виборчою кампанією, підуть у відпустку і створять рівні умови для всіх кандидатів. Азаров та всі міністри активно використовують наші бюджетні гроші і використовують ресурс влади для виборчої кампанії. Так і місцеві чиновники цим займаються. Черкащина – класичний приклад того… Всі займаються виборами. Тобто в обласній адміністрації, в усіх управліннях, в усіх відомствах … проводять засідання. Ніхто не соромиться… Усі виборчі засідання проходять в кабінетах влади.

 

Врешті, Микола Томенко звинуватив черкаську владу і міліцію в "бєспрєдєлє" і злочині. За його словами, черкаська міліція псувала опозиційні бігборди, залишивши неушкодженими лише агітацію Партії регіонів, Наталії Королевської та Валентини Жуковської (представник Дмитра Фірташа в 194-му мажоритарному окрузі Черкас).

 

"Такої чорної області… (я об’їздив 11 областей як один із керівників об’єднаної опозиції) і такого маразму, щоб влада разом з міліцією обливала, заклеювала і переписувала плакати нема в жодній області. Вам шо – нема чим займатися, цій міліції? Шо ви сидите і клеєте? Як якийсь ненормальний чи п’яничка залізе туди, замалює одне слово і допише друге? Це треба півгодини там стояти. Залишили тільки Партії регіонів, Жуковської і Королевської – я проїхав, подивився. Три складові Черкаської влади позалишали... І так 99 % ресурсу влади, грошей сконцентрували на виборчу кампанію, так уже бігборди не можна повісити нам, які чинним законодавством передбачені", - заявив Томенко.

 

Фото НародUА

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему