Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2016

Міжнародний день щастя: "за" і "проти"

Читайте більше в рубриці Соціум
 

20 березня - Міжнародний день щастя. Ми всі прагнемо до щастя, тому не дивно, що це питання хвилювало і хвилює людство протягом усієї земної історії. Науковці стверджують, що щастя впритул стосується і моментів внутрішньої свободи людини, і зовнішніх факторів, які супроводжують її життя, таких понять як совість, честь, почуття власної гідності.

І взагалі щастя може бути тісно пов’язане зі, здавалося б, зовсім незначними причинами та обставинами, які у багатьох просто можуть викликати відверту іронічну посмішку.

Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН 28-го червня 2012- го року прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам-членам і структурам самої системи організації Об’єднаних Націй, а також іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству відзначати Міжнародний день щастя 20-го березня.

За офіційною думкою ООН, сприяння процесам сталого розвитку, справедливості та викорінення злиднів, більш комплексного та збалансованого підходу до економічного зростання, активне сприяння благополуччю всіх народів невід’ємно стосується питань забезпечення щастя як для окремої особистості, так і для суспільства в цілому.

Микола Максьома, черкаський студент факультету журналістики, ділиться своїми думками щодо можливих варіантів відсвяткувати день щастя.

- Думаю, варто зробити якусь приємність, невеличкий подарунок рідним і друзям. Також можна присвятити цей день здійсненню своїх мрій, організувати собі свято чи зробити щось незвичне і неординарне...те, що принесе задоволення, щастя!

Проте є і ті, кому цей день здається зайвим або ж просто непотрібним. Талановита поетеса та студентка київського вузу Оксана Расулова обґрунтувала свою позицію так.

- Взагалі, не думаю, що День щастя варто святкувати. Я переконана, що день у календарі - просто день у календарі. А для того, щоб дійсно мати хоч якесь відношення до цього свята, треба просто бути щасливим. І це щастя від дат залежати не повинно - тоді все життя буде, як феєрія!

Тож, як виявилося, для кожного цей день індивідуальний, як і саме щастя. Сподіваюся, для читачів НародUA воно стане не просто окремим днем для щастя, а якимось доповненням щасливого життя загалом. Будьте щасливі! Посміхайтеся незнайомим людям! Залишайтеся з НародUA!

 

Фото wallpapers-best.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему