Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Бер 2016

Міжнародний день щастя: найбільш щасливі і нещасливі країни

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Сьогодні, 20 березня, - Міжнародний день щастя. Вітаємо усіх! Нагода зупинитися, подумати, усвідомити, прийняти і творити щастя, мир, світло і любов... Між тим, подаємо новий рейтинг - від Sustainable Development Solutions Network на замовлення ООН - найбільш щасливих і нещасливих країн. Україна наразі на 123-й позиції із 157.

Найбільш нещасливою країною світу визнана Бурунді, а найщасливішою - Данія. Про це свідчать результати дослідження World Happiness Report Update 2016.

Данія змістила з першого місця минулорічного лідера за рівнем щастя - Швейцарію, яка опинилася на другому місці. У десятку найбільш задоволених життям країн також увійшли Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.

Бурунді потрапила на останнє, 157-ме місце рейтингу, перед нею розташувалися Сирія, Того, Афганістан і Бенін (вони зайняли 156-ту - 153-тю позиції).

Україна опинилася на 123-му місці із 157-и - між Кенією і Ганою.

Автори дослідження зазначили, що чим менші показники соціальної нерівності в країні, тим її жителі в цілому щасливіші.

На 11-му місці у рейтингу щастя - Ізраїль, на 12-му - Австрія, на 13-му - США. Німеччині дісталося 16-те місце, Великобританії - 23-те, Японії - 53-те, Росія опинилася на 56-му місці, Китай - на 83-му.

Укладачі доповіді пояснюють, що рівень щастя населення не завжди відповідає рівню життя в країні. На задоволеність впливає комбінація економічних, соціальних і природних факторів. Також зазначається, що громадяни країн з меншим соціальною нерівністю щасливіші.

567567567657JPG

6757567657

76575757

З методологією підрахунку можна ознайомитися в повній версії World Happiness Report Update 2016. Для розрахунку рейтингу щастя експерти оцінюють ВВП на душу населення, тривалість життя, соцзахист, стан поваги прав і громадських свобод, а також кількість грошей, пожертвуваних на благодійність.

У 2012 році на Генеральній Асамблеї ООН день 20 березня був оголошений Міжнародним днем щастя, і публікація World Happiness Report приурочена до цієї дати.

Пам'ятаємо, що щастя - духовне поняття. Щастя, передусім, - це мир, рівновага, любов, толерантність, добродушність і добрі справи...

 

За матеріалами lenta.ru, Фото camppeaceatl.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему