Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Груд 2011

Міський голова Черкас здійснює світове турне?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Мер Черкас Сергій Одарич міг би, мабуть, потрапити в Книгу рекордів Гіннеса як український мер з найбільшою інтенсивністю подорожей. Мандрівний мер ще не встиг злітати з дружиною в Китай, як уже побував в Брюсселі, Німеччині і на днях їде в Грузію.

«Я провів 6 днів у Китаї, 2 дні в Брюселі, 3 дні в Німеччині», розповів він. І уточнив, що в Німеччині він був у відпустці.

«Я скажу, що мабуть так повинно бути. Можливо, не з такою інтенсивністю, але я вважаю, що і міський голова, і керівники відділів, комунальних підприємств повинні час від часу виїжджати із нашого болота і подивитися з боку, який ми маємо вигляд», розмірковував мер, навіть не моргнувши.

 

Йому і в страшному фільмів жахів не бачилося, що за «болото» ще довго треба буде відповідати перед своїми опонентами та чутливими черкасцями, для яких рідне місто краще за всілякі там столиці і Брюсселі. Але залишимо це Сергію Олеговичу.

Найближчим часом він знову їде переймати досвід у мерії Тбілісі. Там, за його словами він подивиться на результати реформи громадського транспорту і міліції. Крім того, будуть питання і «прозорих офісів».

Очевидно, після такої мандрівної активності Сергія Одарича черкасцям треба очікувати чергові реформи в місті.

Нагадаємо, що після Китаю мер неочікувано вирішив змінити стратегію розвитку громадського транспорту й подумує навіть відмовитися від тролейбусів. Після відпустки в Німеччині він вирішив будувати сміттєпереробний завод за 15 млн євро. Після Брюсселю продовжив будувати концепцію реформи комунального транспорту та зобов’язався перед Європою до 2012 року на 20 % зменшити, по перше, викиди вуглекислого газу й, по друге, споживання електроенергії.

Можливо, після Грузії з її досвідом реформування міліції та того ж громадського транспорту очільник черкаської мерії вирішить поєднати ці реформи у Черкасах? Було б цікаво, скажімо, і міліцію скоротити в кілька разів, і списані тролейбуси зробити патрульними машинами правоохоронців. Адже пам’ятаємо які бурхливі пристрасті вирували, коли черкаська міліція скаржилася, що в них немає бензину для патрулювання, і просила гроші з черкаського бюджету, а мер лише публічно посміявся з них.

Поділіться з друзями: