Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Черв 2012

Мерія Черкас пропонує мешканцям співфінансувати ремонт доріг

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Міська влада Черкас пропонує мешканцям міста співфінансувати асфальтування провулків. Для такого "ремонту" використовуватиметься оскол асфальту, який залишається під час капітального ремонту магістралей. Жителі провулків, запевняє влада, мають оплатити вартість робіт із укладання цього осколу. Про це повідомила прес-служба Черкаського МВК.

Механізм ремонту провулків, як стверджує влада, дуже простий: влада привозить оскол, а мешканці співфінансують підготовчі роботи та укладання осколу.

Пояснюється така інновація дуже просто:  коштів на подібні роботи міським бюджетом не передбачено.

 

Міська влада переконує, що така технологія "дозволить надовго уберегти дорогу від руйнувань та опадів".

"У результаті жителі протягом короткого терміну отримують повноцінну дорогу з твердим покриттям до власних помешкань. Вартість облаштування твердого покриття з осколу на одному метрі квадратному коштує в середньому від 10 до 20 гривень, але усе залежить від того, яке покриття було на вулиці до цього", цитує слова директора департаменту ЖКГ Олександра Риджанича прес-служба МВК.

 

Одночасно міська влада Черкас розглядає можливість продажу зрізаного асфальту підприємцям, різним установам та організаціям. 

 

Через тиждень влада планує розпочати зустрічі з жителями, під час яких обговорюватиметься і ціна на "облаштування" конкретних доріг, провулків та прибудинкових територій.

З пропозиціями щодо облаштування вулиць міська влада пропонує звертатися за телефоном гарячої лінії МВК "1505".

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему