Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2011

Мер Черкас відкинув звинувачення у непрозорому тендері на закупівлю контейнерів для сміття

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Мер Черкас Сергій Одарич обґрунтував ніби то завищені ціни на сміттєві контейнери, які закуповує місто.

Він також відкинув звинувачення у непрозорому тендері на закупівлю контейнерів і назвав низку причин, чому контейнери, які закуповуються за рахунок міського бюджету, є дорожчими.

За його словами, місто ставило відразу вимогу, що контейнери мають бути виготовлені із «первинної сировини» і бути стійкими до морозів – 15-20 градусів. Він пояснив, що контейнери вітчизняного виробництва із вторинної сировини, і вони за низької температури тріскаються. Крім того, у більшості існуючих контейнерів кришка кріпиться двома шарнірами, і втрата одного з них виводить його з ладу. Тому місто відразу вимагало кріплення на 4 шарнірах. Далі у вартість контейнерів входить нанесення персонального унікального номеру на кожному контейнері, гербу Черкас і напису «Мерія міста Черкаси». Причому, ціна піднялася у зв’язку з технологією гарячого тиснення, за допомогою якої й наносилися на контейнер ці дані. Завдяки цьому, за словами мера Черкас, ці написи неможливо буде витерти, а отже вкрасти і використовувати не за призначення.

Крім того, на вартість контейнерів вплинув отвір, призначений для вмонтовування датчику, що фіксуватиме розвантаження контейнера. С. Одарич також переконав, що у вартість контейнерів не буде включено в тарифи за збір сміття і вони залишатимуться на балансі міста.

Десь із середини грудня контейнери нібито розвозять по приватних домоволодіннях, а в лютому мер обіцяв завершити встановлення 11 тисяч контейнерів. Таким чином, уже в січні в Черкасах запровадять нову систему збору відходів.

Загалом місто до кінця грудня має закупити 11 тисяч контейнерів.

Нагадаємо, що Департамент економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому уклав угоду з ТОВ «Спецдревцентр» про закупівлю 11 тисяч контейнерів для твердих побутових відходів за 6,40 млн грн. Вартість одного контейнера становить 582 гривні. У Києві такі контейнери можна придбати за 525 гривень.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему