Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Жовт 2014

Мафіозі у Че

Читайте більше в рубриці Соціум
 

 

«Мафія» – неймовірно популярна рольова гра, що відома усім і кожному. Мабуть, немає такої молодої людини, яка жодного разу не грала у неї у холодному студентському гуртожитку,  відчайдушно не блефувала, чи, навпаки, не висловлювала блискавичні здогадки, граючи годинами з друзями, не відчувала того палкого азарту, ейфорії від перемоги, чи злості від програшу.

Ця інтелектуальна розвага допомагає розвиватися логіці та винахідливості, навчає взаємодіяти у команді і настандартно мислити. І тому не дивно, що у всьому світі проводяться щорічні змагання з «Мафії», як з виду спорту, різних рівнів, організовують тисячі тематичних заходів. Полюбилася вона і черкаським підліткам Дарії та Іллі, що традиційно провели таке розумове змагання у індиго-клубі «Іріс».

 

Гра відбувалася 19 жовтня у приміщенні вищеназваного клубу і тривала три години, зібравши близько 20 учасників. Абсолютно різні за віком, досвідом та інтересами, гравці відчайдушно підставляли одне одного, приймали нестандартні рішення, проводили мозковий штурм, аби вичислити рольового ворога. Панувала по-справжньому напружена атмосфера, здавалося, що події розгорталися у Сицилії, а мафіозі ворожого клану чатують на тебе за рогом будинку.

Цікаво, що правила змагання були змінені, заради досягнення більшого результату та отримання ще більшої розумової користі. Була всього одна, так звана, ігрова ніч, а далі – лише дускусії та теорії учасників.

Своїми враженнями після гри з НародUA радо поділивя 17-ти річний Артем, який не пропускає жодного заходу «Ірісу» вже не один сезон. Парубок стверджує, що остання «Мафія» була доволі цікавою і напруженою. Артем вже навіть встиг придбати квиток на наступну інтлектуальну розвагу Cash Flow, що відбудеться у середині листопада. Особливо потішило хлопця те, що, недивлячись на усі старання учасників-мирних жителів йому все ж вдалося принести перемогу своїй команді.

 

Захід завершився тепло і натхненно, підбиттям підсумків, виказуванням побажань і вражань і чаєм з печивом. І, недивлючись на те, що рольова мафія все ж перемогла, мирне місто обіцяло відігратися у наступному розумовому поєдинку, що відбудеться навесні.

 

Фото надане Дарією Сафроновою

Поділіться з друзями: