Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лист 2016

Лідія Кардаш презентувала книгу «Майдан - точка відліку»: з 2017-го почнеться новий етап розвитку України

Читайте більше в рубриці Соціум
 

У Києві, в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, відбулася презентація книги Лідії Кардаш «Майдан - точка відліку». Це своєрідний погляд чисел і планет на історію України. Киянка, котра все життя працює інженером, і водночас захоплюється історією, зокрема й рідного Києва, аналізує події впродовж століть і тисячоліть з точки зору математики й астрології. Вона виводить певні хронологічні закономірності знакових подій, в тому числі й Революції гідності. Ця оригінальна методика, за її словами, передбачає циклічність історичних епох і може спрогнозувати напрямок розвитку тої чи іншої держави на певному етапі. Лідія Кардаш зазначає, що події Євромайдану ведуть Україну до абсолютно нової, позитивної епохи розвитку, котра розпочнеться в 2017 році, а в 2031 році країна «повернеться на шлях справжньої державності й процвітання».

Як зазначила авторка під час презентації книги, вона не винайшла нову методику історично-астрологічного аналізу, а скористалася досвідом і науковими працями вчених, котрі за допомогою цієї методології досліджували історичний розвиток Китаю. Єдиної давньої цивілізації і могутньої держави, котра не лише протягом тисячоліть не зникла, але й зберегла писемні свідчення про всі історичні події.

Лідія Кардаш використала цей метод "неакадемічного" аналізу для дослідження української історії. Таким чином інженер використала своє математичне мислення для визначення закономірностей знакових історичних подій і навіть прогнозування напрямку розвитку певних епох.

Феномен української революції 2013-2014 років змусив авторку поглянути на історію Києва й України з доволі оригінального ракурсу. Лідія Кардаш виявила зв’язок Євромайдану з часами татаро-монгольської навали на Русь-Україну початку ХІІІ століття.

vlcsnap-2016-11-27-20h45m06s25

В основі цього історичного аналізу - "мутації", тобто накладання траєкторій обертання, Юпітера і Сатурна. Як пише авторка книги, Сатурн і Юпітер здавна були основою древньої зороастрійської теорії циклів астрології.

Ці планети впливають на перебіг державних справ, суспільних процесів, виникнення й розв’язання військових та економічних криз. Потужний потенціал двох найбільших планет (маса Юпітера майже в 318 разів, а Сатурна в 95 разів більша за масу Землі), які з шаленою швидкістю летять у космосі, виливає на великі людські спільноти. Юпітер відповідає за авторитет, успіх, багатство, зростання, зусилля великих мас людей, цілих народів. Сатурн символізує час, закони, логіку, обмеження, утвердження індивідуальності.

Лідія Кардаш пояснює, що «з’єднання» Юпітера та Сатурна, яке відбувається кожні 20 (19,85931) років, називається мутацією.

Помічено, що зміни цих 20-річних періодів пов’язані зі змінами у владі, політичними й економічними кризами, народженням видатних людей, тобто цикл цих планет «формує хід історії».

Повне коло проходу з’єднання Юпітер-Сатурн через усі стихії відбувається за 40 мутацій і триває 794 (19,85931х40) роки. Ці 40 мутацій називаються великою мутацією.

5476575675678658746356 copy

Тобто, через 794 роки на певній території суспільство опиняється в подібних обставинах і зазнає схожих впливів. Виток спіралі замикається (мал. 2). Існує важлива особливість циклу Юпітер-Сатурн: наприкінці періоду, протягом якого відбуваються з’єднання в знаках однієї стихії, відбувається 1-2 «пробні» з’єднання у стихії наступного періоду. Виникають двадцятиліття з енергетикою наступної епохи, відбувається «підготовка до майбутнього». Вдале використання суспільством цих двадцятиліть впливає на успішність проходження наступної стихії. Колективні зусилля суспільства в ці періоди стають зернами майбутньою - що посієш, те й пожнеш...

Як стверджує авторка книги «Майдан - точка відліку», велику мутацію для України можна уявити як космічний рік, де стихія Повітря відповідає весні, стихія Води - літу, стихія Вогню - осені, а стихія Землі - зимі.

Легко помітити, що сприятливими часами, коли відбувались історичні злети, для нашої країни були періоди стихій Повітря і Вогню, якщо починались ці періоди з перемог (часи союзу антських племен V-VІ ст.; зростання й розквіт Русі ІХ-Х ст.; козацька епоха ХVІІ-ХVІІІ ст.). Найтяжчими часами розбрату й поневолення характеризувався період стихії Землі (навала ютів у III—IV ст.; занепаді міжусобиці Київської Русі в ХІ-ХІІ ст.; століття спроб повністю асимілювати наш народ з іншими, жахливі війни в ХІХ-ХХ ст.).

Лідія Кардаш дійшла висновку, що усі важливі події історії України відбувалися в «пограничних» 20-літтях зміни стихій, тобто під час цих "великих мутацій".

34534654645635

Вирішальні події відбувались на переході Вода-Вогонь.

За словами авторки, зараз ми переживаємо черговий перехід Земля-Повітря.

У 1981 році відбулась перша мутація у стихії Повітря, і відразу почався процес демонтажу Московської імперії. У 1991 році Україна проголошує незалежність: на початку 90-х відновлюють діяльність українські Автокефальна Православна і Греко-католицька церкви. А в 2000 році відбулась остання мутація в стихії Землі, почалося вирішальне 20-річчя повернення чи неповернення в тоталітаризм попередньої епохи. Символом перемоги нових сил Повітря і точкою відліку нинішнього переходу Земля-Повітря стала перемога Майдану.

Як прогнозує Лідія Кардаш. спираючись на аналіз, з 2017 року, якщо Україна скористається своїм шансом, українофобські сили "почнуть відступати в Московію", де розпочнуться внутрішні процеси трансформації.

Ще через 14 років (1237-1223=14) - у 2031 році Україна повернеться на шлях справжньої державності й процвітання. Вона нарешті закінчить свої 40-річні біблійні блукання пустелею (1991+40=2031).

Ознайомитися з книгою «Майдан - точка відліку» можна на сайті tochkavidliku.ho.ua та звернувшись за електронною адресою kardash.kiev@gmail.com.

Поділіться з друзями: