Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Груд 2011

Лідер гурту «Тартак» скромно мовчить про свої добрі справи

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський, схоже, не любить хвалитися тим, що робить якісь добрі справи. Як стало відомо «НародUA», співак свого часу долучився до порятунку тисячолітнього дуба Максима Залізняка.

За словами директора філії «Холодний Яр» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» Богдана Легоняка, фронтмен гурту «Тартак» виділив кошти на купівлю систем «Кобра», що призначені для укріплення гілок багатовікових дерев.

«Уперше дві системи «Кобра» нам допомогти встановити члени Федерації арбористів Польщі. Вони нам їх привезли, подарували і показали, які їх встановлювати.  Це такі канати синтетичні, ми їх закупляємо в Німеччині, бо вони виготовляються тільки там. Потім наші польські друзі їх купують і привозять нам. А ми вже запрошуємо арбористів (альпіністів, які працюють із деревами), і вони все встановлюють», - розповів Б. Легоняк.

Ще дві системи «Кобра» допоміг купити Сашко Положинський.

«Він почув екскурсію, дізнався про всі ці проблеми і виділив нам кошти. Не дуже хотів, щоб ми про це говорили, а я не можу змовчати. Тому що є дядьки - багаті і спроможні, вони гучно кричать весь час під дубом і б’ють себе в груди, але копійчиною не можуть допомогти. І є люди, які приїхали, побачили, виділили кошти і просять про це не говорити. А я хочу сказати, нехай знають люди, бо жодної копійки від держави ми не отримуємо. На жаль. Якщо десь якась копійчина йде із вхідної плати... Але вона йде на спеціальний рахунок, а з того рахунку уже дають якусь маленьку частинку, аби нам вистачило на канцелярію та ще на деякі речі. А практично всі роботи (сходи, поручні, лавки, робота арбористів, підживлення, обробка дерева від шкідників) здійснюємо за кошти меценатів», - підсумував Б. Легоняк.

 

Фото Тетяни Давиденко, sumno.com

Поділіться з друзями: