Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лют 2013

Конкурс ляльки триватиме до кінця лютого

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Оголошений у листопаді конкурс народної ляльки для учнівської молоді викликав зацікавлення серед школярів, їхніх батьків та педагогів.

Як розповіла НародUA організаторка конкурсу Лідія Колесник, до участі готуються 130 школярів та учнівських колективів із загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл-інтернатів, дитячих будинків, художніх шкіл, шкіл мистецтв, арт-студій, громадських організацій Черкаської, Київської та Тернопільської областей.

 

"Зважаючи на численні звернення і громадський розголос, етап прийому заявок продовжено до кінця лютого", - пояснила Лідія Колесник.

 

За її словами, вже через місяць відділ літератури з мистецтва універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка прийматиме перші роботи.

 

"Тим, хто збирається передати ляльки особисто, нагадуємо, що п’ятниця для бібліотекарів – вихідний день, а останній вівторок місяця – санітарний. У травні під час відкриття виставки ляльок учасників, дев’ятеро переможців отримають призи від партнерів конкурсу. Готують подарунки й інформаційні партнери для авторів кращих творів. Також кожен з учасників отримає каталог зі світлинами конкурсних робіт", - підсумувала організаторка.

 

Фото: photo.i.ua

Поділіться з друзями: