Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2012

Керівник "Астри" Ірина Волощенко вважає абсурдними чергові аудити оздоровчо-реабілітаційного центру

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Керівник оздоровчо-реабілітаційного центру "Астра" Ірина Волощенко заявила, що проведення "аудиту" в цьому медичному центрі - абсурдне, адже минулого року міська влада Черкас ініціювала і вже проводила такий аудит. Крім того, Ірина Волощенко повідомила, що продовження з нею контакту міським головою на півроку - принизливе і наче якийсь "випробувальний період", адже вона по суті створила і очолює центр тривалий час. 

За словами Ірини Волощенко, звинувачення на адресу "Астри" з боку міської влади Черкас, зокрема і від директора департаменту охорони здоров'я міськвиконкому Олега Стадника, та депутатів Черкаської міськради від Партії вільних демократів є необгрунтованими, а після останньої сесії міськради в неї відбувся гіпертонічний криз. 

Крім того, після останніх подій навколо "Астри" про своє бажання залишити працю в центрі заявило кілька спеціалістів. Такі думки, за словами Ірини Волощенко, були і в неї, але вона "вирішила не кидати центр в такій ситуації".

 

Як розповіла керівник "Астри" Ірина Волощенко, ситуація навколо "Астри" склалася не випадково, а ці всі конфлікти з міською владою тривають протягом останніх п'яти років.

На думку Ірини Волощенко, у міського голови Черкас - "незрозуміле відношення до цього унікального закладу, який займається професійною реабілітацією саме тих категорій людей, які сьогодні найбільше в нашій державі ущемлені".

Мовляв, непідписання контракту - це лише останній етап.

Так, Ірина Волощенко нагадала про те, що ще на сесії Черкаської міської ради в лютому минулого року було прийнято рішення про те, щоб перевести "Астру" на повний госпрозрахунок. А під тиском мітингу - з відшкодуванням видатків на обслуговування пільгових категорій населення. 

 

Тоді ж міська влада Черкас також вирішила, як і під час останньої сесії, провести аудит закладу.

 

За інформацією Ірини Волощенко, 14 лютого 2011 року в "Астру" з міськвиконкому був присланий головний економіст відділу фінансування бюджетних програм, який перевіряв центр півтора місяця. 

 

"Сьогодні, після річної переписки, після купи перевірок, які були проведені за цей рік, на сесії, яка відбулася 4 квітня, були підняті ті самі питання. Тобто департамент так і не відповів на питання, на які ми відповідали рік", - заявила Ірина Волощенко.

 

29 лютого 2012 року я написала заяву на продовження контракту. Те, що вони не хотіли її реєструвати і говорили, що я не писала - це їх проблеми. 

 

Крім того, керівник "Астри" розповіла про їх спілкування з міським головою Черкас Сергієм Одаричем та про його плани щодо "Астри":

- Те, що мені говорив мер - страшно навіть передавати... Він мені сказав, що не хоче зі мною підписувати контракт, бо я - не його людина, я - не з його команди. 

Він мені сказав також, що я не виконала рішення сесії минулого року, тобто не перевела центр на госпрозрахунок. 

Хоча ми надавали відповіді на всі їх запити під час аудиту. Ми уявити собі не можете скільки інформації вимагали від усіх наш служб. А в цьому році - знову те саме... 

Ми йому писали, що немає відповідного законодавства і нормативів, немає в Україні жодного подібного закладу в Україні, який би працював по тій схемі, яку нам нав'язують. 

Я запитала, як же будуть лікуватися інваліди. Тоді мер сказав, що ми будемо за інвалідів доплачувати, тільки спершу визначимо, хто має право лікуватися безкоштовно, а хто - не має права. Хоча вони ще в минулому році намагалися визначити, але так і не зробили це... Мені було сказано, що по кожному інваліду по факту виконаних робіт буде відшкодовуватися з міського бюджету вартість лікування. Тобто у нас люди лікуються, а потім міська влада невідомо як буде вирішувати кому 100 % відшкодовувати, кому - 20 %. А мер каже, що в кожного ветерана є діти, які зобов'язані доглядати і платити за лікування батьків...

Крім того, в нас є відділення, де лікуються діти з ДЦП. Це особливі діти, які потребують постійного догляду. А мер каже, чому б цим дітям не відновлюватися в Козявкіна в Трускавці? Але коштує двотижневе лікування в Трускавці - 12 тисяч. За 21 рік, що ми тут працюємо, тільки 6 дітей змогли туди з'їздити. І то - не за свої гроші. 

Після цієї розмови я зрозуміла, що ми ні про що не домовимося. І тоді мер заявив, що якщо я за два дні переведу "Астру" на госпрозрахунок - тоді він, можливо, підпише зі мною контракт. А взагалі є ефективний менеджер, який зробить центр самоокупним. 

 

Врешті, Ірина Волощенко повідомила, що після усіх мітингів та зібрання семи тисяч підписів на підтримку "Астри" та її керівника з нею продовжили контракт на півроку. Однак що буде далі з центром - невідомо.

Поділіться з друзями: