Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Груд 2011

Мера звинувачують у незаконному зборі конфіденційної інформації

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Інтернет-спільнота обурена висловлюваннями міського голови Канева Віктора Ніколенка, які оприлюднив НародUA. Нагадаємо, що мер заявив про те, що не збирається переносити свій звіт і з-поміж іншого сказав фразу, яка викликала великий резонанс серед канівської та всеукраїнської інтернет-спільноти:

«Зазвичай, на кожному блозі є кілька людей, які мають по 7-8 ніків, і самі з собою сперечаються. Можу вам дати адреси і прізвища», - сказав Віктор Ніколенко.

Зокрема, на сайті kaniv.net та kanev.info учасники Інтернет-спільноти дуже серйозно і критично обговорюють слова мера.

kan18

Канівчани заявляють, що висловлюванням мера мають зацікавитися правоохоронні органи, і його фраза фактично означає те, що він незаконно збирає і зберігає конфіденційну інформацію про особу.

11

«Хіба інформація, якою обіцяє з легкістю поділитися мер, не є конфіденційною, і хіба конфіденційність не охороняється законом? Хіба той, хто надав інформацію меру, не здійснив правопорушення, так само як і замовник, який цю інформацію просив? А якщо міський голова сам хакер, чи мав він право чи законні підстави добувати таку інформацію, поширювати чи використовувати її? Це питання вимагає пильної уваги з боку правоохоронних органів», - написав один із користувачів форуму.

kan14

Інтернет-спільнота вимагає порушення кримінальної справи проти мера Канева Ніколенка, посилаючись на статтю 182 Кримінального кодексу України "Порушення  недоторканності приватного життя", яка передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

kan16


kan17
Ситуацію прокоментував і депутат Канівської міської ради Олександр Скорина:

«Розмови на Інтернет-ресурсах під ніком, а не під відкритим іменем - внормований стиль, так би мовити, жанру. Головне у цьому - полеміка позицій, різноманітних думок, поза залежністю від того, якому імені, якому авторитету вони (думки та позиції) належать. У вище згаданому сенсі, виступи в Інтернеті під реальними іменами є ближче до категорії «дурного тону», ніж дискусії під ніками. Це схоже на участь в маскараді без маски, коли за умовами гри всі мали надіти маски. Після місцевих виборів, як тільки пішло звинувачення блогерів нашого сайту представниками «команди» в боязні відкритого діалогу, я оприлюднив свій нік, і часто виступаю на сайті під реальним іменем з реальною фотографією замість аватарки, щоб спростувати свою боязнь ласки Величних. Пропоную всім відкрити імена і помістити в аватарки свої фото в фас і в профіль. Можна і відбитки пальців поруч. Нехай «команда» сама злякається того, що ми її не боїмося. Хай переконаються, що даремно фінансують спецслужби для розкриття блогерів громадського канівського сайту. Фраза «Зазвичай, на кожному блозі є кілька людей, які мають по 7-8 ніків, і самі з собою сперечаються. Можу вам дати адреси і прізвища» нас ображає, але й ганьбить її автора, показує його профаном суті віртуального спілкування. Авторе фрази, прочитайте цей коментар та почервонійте від сорому, принаймні перед екраном свого комп'ютера», - зазначив Олександр Скорина.


Невдовзі читайте реакцію мера на звинувачення в коментарі НародUA.

Поділіться з друзями: