Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лип 2012

Депутати продовжили повноваження «нелегітимному» комітету самоорганізації?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Депутати Черкаської міської ради ухвалили рішення продовжити повноваження комітету самоорганізації населення мікрорайону Митниця, підтримавши пропозицію міського голови Черкас Сергія Одарича.

Мер запропонував продовжити повноваження комітету самоорганізації населення, який був обраний у 2010 році, до 1 березня 2013 року.

 

Водночас, депутат міської ради Віктор Білоусов назвав подібне рішення незаконним.

 

«Черкаська міська рада не має повноважень для прийняття такого рішення», - наголосив Віктор Білоусов.

 

За його словами, у 2010 році не було обрано делегатів від будинків і на конференції, яка відбувалася в Черкаському міськвиконкомі, були присутні лише 18 осіб. Крім того, відбулося ще три конференції в грудні 2011 року, а також у травні та червні 2012 року, за результатами яких  було створено новий комітет самоорганізації населення мікрорайону на чолі з Галиною Шуміленко. Однак, влада не хоче визнавати цей комітет, оскільки, за словами Віктора Білоусова, «головою обрана не їх людина».

 

Крім того, Віктор Білоусов наголосив, що нелегітимність комітету, якому більшість продовжує повноваження, наразі розглядається в суді. Відтак він пропонував до рішення суду не ухвалювати жодних рішень з приводу продовження повноважень і наполягав на легітимності новоствореного комітету самоорганізації населення. Крім того, депутат прочитав звернення міської організації Спілки ветеранів Афганістану, яка просить владу не створювати напругу в суспільстві і визнати легітимність новоствореного комітету на чолі з Галиною Шуміленко.

 

Тим часом, міський голова Черкас Сергій Одарич зазначив, що Віктор Білоусов домагається визнання «нелегітимності комітету» через вибори, а також тому, що думає, що комітет займається земельними питаннями.

 

А депутатка від Партії вільних демократів Ніна Набокіна, яка була присутньою на конференціях, котрі не визнає міська влада, заявила, що вони були нелегітимними, оскільки там навіть не вибирався секретар, а після голосування за голову багато учасників конференції вийшли, тому, за її словами, конференція не мала кворуму. Врешті, Ніна Набокіна заявила, що сьогодні Митниця «розділена на дві групіровки».

 

Зі свого боку, міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що пропонує продовжити термін повноваження «старого» комітету самоорганізації населення до березня, оскільки, на його думку, до виборів він не зможе нормально працювати.

 

Як повідомляють у Черкаському прес-клубі, більше півроку мікрорайон Митниця переживає процес перевиборів комітету самоорганізації населення. На сьогодні це єдиний мікрорайон міста, де такий комітет не діє. Необхідність переобрання постала у зв'язку з оновленням  депутатського корпусу міської ради, оскільки, за законом, термін дії комітету самоорганізації населення обмежується періодом депутатської каденції. Над організацією перевиборів активно працювали дві ініціативні групи - одна, очолювана головою комітету Ларисою Нестеренко, інша – колишнім секретарем Галиною  Шуміленко. Сьогодні ці групи не можуть дійти згоди. Комітет самоорганізації населення «Митниця» намагалися переобирати тричі – починаючи із грудня минулого року. Але щоразу конференція зривалася через  розбрат.

 

Фото: freegreatpicture.com

Поділіться з друзями: