Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2012

Депутати Канівської міської ради збирають кошти для хворої дівчинки

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Депутати Канівської міської ради вирішили зібрати кошти для того, аби допомогти хворій дівчинці.

Як розповів НародUA депутат Олександр Скорина, до міськради звернулися учителі школи № 4 з проханням надати допомогу учениці Алі Малюк, яка потребує термінової операції на спині, щоб не залишитися калікою.

 

«Дівчину обстежили у київській клініці і сказали, що можуть їй допомогти. Операція складна і дорога. Для її проведення треба замовити за кордоном і придбати матеріали, на які потрібна значна сума коштів, якої родина не має. Коли перерахують клініці гроші за матеріали (їх замовлять за кордоном), Аню запишуть в чергу на операцію. За операцію пізніше треба буде платити окремо», - повідомив Олександр Скорина.

 

За його словами, зараз триває збір коштів на закордонні препарати. Депутати прийняли рішення скинутися особистими грошима (в середньому по 100 грн з кожного) і виділити з бюджетного депутатського фонду по 200 грн з депутата.

 

«У минулому році кожен депутат мав фонд розміром 1000 гривень, яким міг розпорядитися на різні соціальні потреби виборців. А в цьому році в бюджеті затвердили лиш по 500 гривень. Для того, щоб ці кошти з бюджету виділили, потрібно щоб депутати написали заяви і подали їх секретарю міської ради», - підсумував Олександр Скорина.

 

У Канівській міській раді 46 депутатів. Якщо кожен з них дасть на лікування дівчинки по 100 гривень, а також по 200 гривень із депутатського фонду, то загалом вдасться зібрати близько 14 тисяч гривень.

 

Фото: nonews-news.blogspot.com

Поділіться з друзями: