Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Вер 2013

День народження Бабусі

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Сьогодні день, коли починаю задумуватися над життям:ким була, ким стала, ким могла б стати... Все це тому, що сьогодні у моєї Бабусі день народження. І, здається, саме Бабуся одна із тих людей, яка найбільше вірить у твої сили, незважаючи на все на світі. Саме вона завжди тебе вислухає і «щоб там не було» ніколи-ніколи не зрадить.

 

C 0132

 

Тому сьогодні, привітавши свою кохану Бабусю, я думаю, чи не розчарувала я її на теперішньому етапі свого життя. Бо завжди вона вчила мене жити чесно і порядно. З усіх уроків та настанов – ця була найголовніша. Порядність у всьому: у розмовах, навчанні, стосунках, думках... Це, виявляється, нелегко. Але з кожним бабусиним повтором бути такою, я ставала сильнішою. І усі настанови закарбувалися так, що тепер ніби течуть по жилах.

 

Бабуся живе у селі, у затишній хатинці. Коли приїздиш туди, це ніби маленький родинний світ, відірваний від міського життя. І це прекрасно, коли ти знаєш, що є куди поїхати, що тебе завжди чекають. Вважаю, це справжнє щастя!

 

А найбільше мені подобається розмовляти з Бабусею як з подругою і сміятися разом. Бабусині сміх і радість гріють душу. І дивно навіть, що не у всіх онуків такі стосунки, як у нас з Бабусею. Бо мені здається, що не може бути інакше! З Бабусею завжди має бути сміх, мудрість, спокій і найсмачніша у світі смажена картопля (повірте, кращої страви ще ніхто не готував).

 

Вітаю Вас, Бабусю, з днем народження! Дякую, що навчили любити життя,Бога і ближніх! Дякую, що я зараз щаслива!

 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями: