Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2012

ДАІ "заблокувало" ринок на Пастерівській за рішенням Черкаської міськради

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Виявляється, що дорожні знаки про заборону проїзду вантажного транспорту навколо оптового ринку по вулиці Пастерівській в Черкасах, які сьогодні, за словами "оптовиків", фактично знищують їх бізнес, були встановлені ДАІ, керуючись рішенням Черкаської міськради. Про повідомив НародUA старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко.

НародUA писав про скарги риночників, які працюють по вулиці Пастерівській у Черкасах, на те, що влада по суті заблокувала їх ринок, перетворивши його в таке собі "гетто". "Оптовики" вважають, що це - спроба знищити їх ринок для розвитку "Фермерського ринку". Заявили вони і про тиск на них невідомих молодих людей, які роздавали листівки про те, що оптовий ринок переноситься з Пастеріської.

 

З іншого боку, старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко розповів НародUA наступне:

 

- Згідно з рішенням Черкаської міськради, з 4 квітня по 1 липня заборонений рух вантажного транспорту по вулиці Пастерівській у зв'язку з ремонтом проїжджої частини. І один із пунктів рішення - погодити з начальником ДАІ Соснівського району встановлення дорожніх знаків. Тобто з нами було погоджено і, відповідно, встановлені дорожні знаки. Як по Пастерівській, так і по найближчих вулицях та перевулках. З усіх боків. Щоб грузовики не могли заїхати на Пастерівську. Після ремонту проїжджої частини рух вантажного транспорту буде відновлено.

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться з друзями: