Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Черв 2012

Чи впораються європейські автобуси із черкаськими дорогами?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Наслідки втілення ініціативи міської влади щодо перевезення черкаських громадян новими європейськими автобусами показали журналістам сьогодні, 8 червня, під час особливого прес-туру.

Представники Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Української асоціації перевізників» возили журналістів найпопулярнішими маршрутами Черкас, розкриваючи усі «підводні камені» нової системи пасажироперевезень у місті.

 

Міська влада прагне замінити нинішні автобуси «Богдан» та «ПАЗ» на «комфортні великі» 90-місні автобуси, але перевізники Черкас стверджують, що введення нової транспортної системи в місті призведе до збитків.

 

110

Як зазначає один із головних перевізників Черкас Петро Копієвський, за підрахунками, тарифи у «великих автобусах» підскочать до 5,50 грн, і це в разі придбання не нових автобусів (якщо нових, то ціни підвищаться не менше ніж у 2-3 рази), тому навряд чи громадяни згодяться на такі умови.

 

«Ідея міської влади, звісно, гарна, але не в наших економічних умовах,  До того ж екологічна проблема ніяким чином не вирішиться, адже пального Євро-4, яке необхідне для цих автобусів немає, тому їздити будуть на нашому пальному. Отже, рівень викидів практично не зменшується. Також погіршиться обслуговування пасажирів, бо інтервал руху збільшиться у 2-3 рази. Я вважаю, що це нововведення – чергова акція міської влади, для того щоб відволікти людей», - пояснює голова Черкаської обласної асоціації автоперевізників Микола Прядко.

 

«Нові «великі» автобуси споживають 76-78 куб на 100 км, тому фактично однаково, що проїде два нинішні автобуси, що один новий», - додає Петро Копієвський.

 

Крім того, європейські «великі» автобуси призначені для європейських доріг, тому черкаські перевізники мають великі сумніви, що до того, чи витримають технічно нові автобуси наші «дороги з перешкодами». Для прикладу - на фото одна з доріг черкаського маршруту № 29. Нові автобуси не зможуть тут їздити, а пасажири на стоячих місцях навіть не зможуть втриматися за поручні - перевірено особисто.

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

Поділіться з друзями: