Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Квіт 2012

Хто такий Андрухович і з чим його їдять?

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Чи чекають черкащани на приїзд у місто Че «патріарха» Юрія Андруховича, чи знайомі з його творчістю, і якщо так, то які саме твори їм до вподоби? Такі запитання НародUA вирішив поставити під час проведення вуличного опитування. 

Наші співрозмовники – студенти черкаських вищих навчальних закладів та їхні викладачі. Скажемо відразу, що насправді ми намагалися опитати значно більше людей, проте багато хто просто перелякано сахався і робив вигляд, що нас немає, для когось тема для спілкування видавалася надто інтелектуальною, були й такі, що не хотіли фотографуватися або казали, що... забули своє ім'я. Утім, для нас важливим є сам процес, від якого вдалося отримати неймовірне задоволення. Адже кілька десятків людей дізналися від нас хто такий Андрухович і «з чим його їдять», а це вже неабищо!

 

Дмитро, студент, мабутній інженер-технолог харчового виробництва:

 and1

- Із творчістю Юрія Андруховича не знайомий. Я взагалі рідко читаю.

 

 

Надя, студентка медичного коледжу:

andr5

 

- А що він написав, цей Андрухович? Може й читала, але не пам'ятаю. Я взагалі багато читаю. Зараз читаю «Анну Кареніну», Пауло Коельо читаю. Щодо сучасної української літератури, то ні, нікого не читаю.

 

 

Андрій, студент-програміст:

and3


- Чув про Андруховича, але з його творчістю не дуже знайомий. Його книжок не читав, хоча періодично щось читаю. Але більше захоплююся іноземними авторами – Рея Бредбері, наприклад, читав.

 


Таня, студентка-першокурсниця (спеціальність «туризм»):

andr7

 

- Про Юрія Андруховича не знаю, не читала його творів. Зараз нічого взагалі не читаю, бо часу не вистачає, сесія скоро розпочнеться.

 

Олександр, викладач інформатики:

andr6


- На жаль, із творчістю Андруховича не знайомий. На жаль, бо вас це цікавить, а я нічого не можу сказати у відповідь. Хотілося би знати все, що можливо, в цьому житті.

 

Юрій та Андрій, студенти-програмісти:

and4


- Андруховича не знаємо.

 

- Я щось колись читав із української літератури... Хвильового, наприклад. А сучасних письменників навіть нікого не знаю. Просто я сам книжки не дуже полюбляю читати. Те, що в школі змушували читати, те й читав.

 

Юрій, студент факультету соціальної роботи:

and2

 

- Чув, що це такий дядько, така людина була в Україні. Я так зрозумів, він українець... А писав про що? Щось із «етно» пов'язане... Так, точно «етно»!  Насправді, я по телебаченню про нього чув, чув, як про нього говорили, але нічого не читав. Але в майбутньому буду читати.

 

 

Фото Анни Тарасової, НародUA та з порталу sumno.com

Поділіться з друзями: