Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Черв 2012

Черкаські підприємці кажуть, що ринок "заблокували" не через ремонтні роботи

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Підприємець Ніна Мірошник, яка працює на ринку по вулиці Пастерівській у Черкасах, заявила, що твердження ДАІ про те, що черкаський ринок оточили дорожніми знаками про заборону проїзду вантажних автомобілів через ремонтні роботи не відповідає дійсності. На думку підприємців, ринок на Пастерівській у Черкасах просто хочуть знищити. Так, за словами Ніни Мірошник, ремонтні роботи проводили лише 16-18 червня, а на ринок не пропускають вантажні автомобілі з початку травня і посьогодні.

Крім того, Ніна Мірошник повідомила, що ринку попри неодноразові звернення підприємців міська влада не хоче надавати офіційного статусу ринку. Через це, за словами підприємців, вони сплачують удвічі більше податків.

Як зазначила пані Мірошник, за рік підприємці ринку на Пастерівській сплачують 300 тисяч гривень податків, з них 100 тисяч гривень - за користування землею.

 

Зі свого боку, депутат Черкаської міської ради Святослав Вовкодав розкритикував владу Черкас за блокування роботи підприємців. За його словами, є відповідні рішення Черкаської міської ради, яка 7 червня 2012 року виділила цю землю під торговельні павільйони для продажу сільськогосподарської продукції, і ліквідовувати ринок ніхто не має права.

 

Натомість після відкриття "Фермерського ринку" невідомо з яких причин на ринку по Пастерівській закрили державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи № 5.

І це попри те, що підприємці доклали дуже багато зусиль і немалі кошти, щоб ця лабораторія запрацювала в них.

Сьогодні на Пастерівській побудовано 55 металевих павільйонів, заасфальтоване місце для торгівлі, споруджені приміщення для адміністрації, для санітарної лабораторії, охорони ринку та продукції, яка не відповідає нормативам.

На ринку працює 55 підприємців, які, в свою чергу, винаймають від одного до десяти реалізаторів продукції.

Таким чином, за словами підприємців, в разі закриття ринку на Пастерівській опиняться на вулиці сотні черкащан.

 

Підстави для таких побоювань, на думку депутата Черкаської міськради Святослава Вовкодава, є. Так, йому стало відомо, що після закриття ветеринарно-санітарної лабораторії складено вже кілька актів про порушення на ринку санітарних умов торгівлі.

За словами депутата, вже нібито є й розпорядження призупинити діяльність торговельних павільйонів по вулиці Пастерівській.

Поділіться з друзями: