Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Вер 2014

Черкаська Школа лікарняних клоунів запрошує на безкоштовне навчання

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Черкаська Школа лікарняних клоунів 19-21 вересня організовує заняття для всіх охочих долучитися до доброї, волонтерської справи дарування усмішки хворим діткам. Лікарняні клоуни вже тривалий час сміхотерапією, арттерапією та іншими справами допомагають дітям, котрі проходять лікування в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Заняття для всіх, хто хоче поповнити ряди лікарняних клоунів, будуть відбуватися на базі Будинку культури імені Івана Кулика в Черкасах.

Тож оголошується набір у Школу лікарняних клоунів Черкас. 19,20 і 21 вересня відбудуться заняття з акторської майстерності, теоретичних занять з основ психології роботи з тяжкохворими дітьми. Також будуть практичні заняття - робота з дітьми. "Чекаємо всіх охочих", - говорить засновниця черкаської школи лікарняних клоунів Вікторія Дорошенко.

 

Заняття у БК імені І.Кулика Черкас будуть проходити наступним чином: 19 вересня - з 18.30 до 20.30 год., 20 вересня - з 11.00 до 17.00 год., 21 вересня - з 11.30 до 13.30 год. "Далі буде практична робота з дітками на міському святі", - розповіла Вікторія Дорошенко. Навчання - безкоштовне.

 

Зазначимо, що Школа лікарняних клоунів – це комплекс групових занять (семінарських та тренінгових), які включають в себе вивчення наступних головних моментів роботи лікарняного клоуна:

- основи лікарняної клоунади;

- акторська майстерність;

- емоційні та пластичні основи роботи лікарняного клоуна;

- психологічні особливості роботи лікарняного клоуна з тяжкохворими дітьми

"Стати лікарняним клоуном–професіоналом можливо, якщо людина, котра обрала собі таку роботу, буде постійно вдосконалювати свої вміння та навички, проходитиме навчання та братиме участь в майстер-класах, підвищуватиме знання в області медицини та вчитиметься бути стресостійкою", - акцентують увагу лікарняні клоуни.

 

Школа запрошує до команди:

- людей з чуйним і люблячим серцем,

- людей, котрі можуть дарувати свою усмішку та хороший настрій безкорисно:).

 

Лікарняним клоуном може бути:

- людина старша 20 років;

- актор або людина іншої творчої професії (режисер, музикант, хореограф);

- людина будь-якої іншої професії, котра володіє гнучкістю, творчим асортиментом, яка вміє працювати з публікою та бачити партнера по роботі;

- людина, яка хоче навчитися новому;

- людина стресостійка (тобто та, котра користується в своєму житті природним антистресом - СМІХОМ :).

 

"Стати Лікарняним клоуном легко! Головне – мати велике бажання ділитися радістю та усмішкою!", - зазначають лікарняні клоуни.

 

Докладнішу інформацію про лікарняних клоунів Черкас можна прочитати на сайті docclown.org.ua.

Там же можна заповни анкету, надіславши її на адресу n.ukraine@yandex.ua

 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: