Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2012

Черкаська організація «Від серця до серця» допомагає ВІЛ-позитивним людям

Читайте більше в рубриці Соціум
 

У 2012 році в Україні стартував новий проект Євросоюзу – «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД», який працюватиме протягом двох років в усіх областях України та АР Крим. Його мета - покращити життя людей, які живуть з ВІЛ, захищаючи їхнє право на отримання якісних послуг з профілактики та лікування. Також в рамках проекту передбачається надавати їм безкоштовну юридичну підтримку. Однак в Черкасах уже досить давно працює організація «Від серця до серця», яка допомагає ВІЛ позитивним людям.

 

P6140208

 

ne

Очільниця організації Наталія Несват

 

«Ідея заснування такого закладу виникла у мене давно. Наша організація працює вже понад 10 років. І протягом цього часу, ми допомогли тисячам людей, навіть важко назвати точно цифру. Найчастіше до нас звертаються саме з юридичних питань, коли потрібна підтримка та порада кваліфікованого юриста, і люди не знають, куди звернутись. Інколи приходять волонтери. Найчастіше це молодь. Однак мало хто залишається до кінця, адже важко спостерігати, як ті люди, про яких ти турбуєшся, помирають. Багато хто боїться стати ВІЛ-інфікованим, хоча найчастіше інфекція передається статевим шляхом. Міська влада в більшості випадків допомагає ... морально. Лише в цьому році виділили 8 тисяч гривень, щоб оплатити людям дорогу в Київ для проходження перевірки, а такі поїздки у нас трапляються досить часто. Допомагає нам матеріально також і «Фонд Олени Пінчук», а ще ми співпрацюємо з різними областями України», - розповіла НародUA голова організації Наталія Несват.

 

Тільки 28% або кожен четвертий ВІЛ-позитивний пройшов тест на ВІЛ і знає про свій статус. Найвищі показники поширення СНІДу у південно-східних областях - Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, Миколаївській та АР Крим (553,7-331,6 на 100 тис. населення). Середні по країні - 240 на 100 тис. населення.

 

В рамках реалізації Проекту Європейського Союзу «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД» на базі Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця» створено регіональне представництво, щодо надання юридичної допомоги для ефективного лобіювання та покращення доступу до профілактики, лікування ВІЛ/СНІД, а також підтримки людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ), споживачів ін'єкційних наркотиків, засуджених, представники ЛГБТ – спільноти, дітей та підлітків груп ризику проводяться безкоштовні консультації юриста. Телефон для попереднього запису: /063/ 902-99-98 (Микола Володимирович)

 

Також більше інформації про роботу благодійної організації можна отримати, звернувшись за адресою:

м. Черкаси, вул. Рєпіна, 12/1(приміщення колишнього дитячого садку)

тел. (0472) 71-22-54, e-mail: heart@ck.ukrtel.net

 

 

Фото Діани Браславської, НародUA та mjoy.ua

 

Поділіться з друзями: