Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Груд 2011

Черкаська бабуся передбачила крах СРСР

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Відомий черкаський кобзар Микола Пушкар розповів НародUA про те, що його бабця півстоліття тому передбачила крах радянської системи. За його словами, почалося все з того, що родина Пушкарів не визнавала колгоспного ладу, тому отримала прізвисько «кляті одноосібники».

«Працювати ходили щодня до лісу, за 15 кілометрів від села Суботова. А ще ж господарство було. Ним особливо опікувалася баба Марфа. Прокидалася о четвертій годині ранку, доїла трьох кіз. Та й усі ми не ледачі, тому все на столі мали, крім пташиного молока. А баба Марфа у мене була не лише працьовита, а й мудра дуже. Хоч неписьменна, а про житія святих  завжди розповідала. Окрім того, що поралася по господарству, вимазала більше сотні суботівських хат. Всі хвалили, що стіни після її роботи аж блищали білим та  рівним глянцем. Пригадую, що нашу хату бабця щосуботи підводила і навіть призьбу змащувала. Чепуруха, словом», - розповів М. Пушкар. Він також пригадав, що баба Марфа наставляла його «на праведний шлях».

«Вчила не перейматися ні вчорашнім, ні завтрашнім, а лише про Бога думати. «Тоді і Бог про тебе думатиме», - казала. Мені вже 60 років, але я й досі не можу розгадати всі таємниці, які баба Марфа забрала з собою в могилу... Наша хата була якраз біля колгоспу, то вранці бувало трактори дирчать, корови мукають, лаються біля тієї контори…

А Баба перехреститься і каже: «Пекло незгасиме. Але воно колись погасне». І не збагну –– звідки вона знала, що буде «останній іродів цар Михайло мічений»? Я її питаю: «Як це –– мічений? Розкажіть!», а вона мені: «От побачиш: вся ця влада ленінська –– іродова, а останній цар буде мічений», - стверджує кобзар. 

Чи не про «міченого» Михайла Горбачова щось відала баба Марфа?


Фото tsn.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему