Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Трав 2012

Черкащани лінуються відправляти інформаційні запити

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Упродовж року, відколи вступив в дію Закон України «Про доступ до публічної інформації», до Черкаської обласної державної адміністрації надійшло лише 126 запитів на публічну інформацію.

Про це НародUA повідомила начальник управління інформаційної політики  та зв'язків із засобами масової інформації Черкаської ОДА Тетяна Очеретяна.

 

«Від представників засобів масової інформації надійшло 18 запитів, решта - від фізичних, юридичних осіб та громадських організацій. У задоволенні семи запитів було відмовлено відповідно до частини 1 пунктів 1, 4 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме - зміст деяких запитів по суті являв собою «звернення» порядок розгляду якого не підпадає під дію закону про публічну інформацію. Також надходять запити з некоректно поставленим питанням з якого не зрозуміло, яку саме інформацію хоче отримати запитувач», - розповіла Тетяна Очеретяна.

 

За її словами, найбільш запитувана інформація стосується використання державного бюджету на міському та обласному рівні, інформації про виконання соціальних програм допомоги населенню та розвитку регіону, а також інформації про стан навколишнього природного середовища.

 

Для порівняння – у Чернігівську облдержадміністрацію тільки впродовж весни цього року надійшло 168 інформаційних запитів

 

Фото beautycode.ru

 

 

Поділіться з друзями: